ساعت گوچی طرح عشق

دستبندی نگین دار

Gucci Love

 

Gucci Love women girl

 

توضیحات

این روزها انتخاب یک ساعت مچی کاری بسیار سخت و طاقت فرسا به شمار می رود. عرضه هر روزه مدل های متفاوت ساعت مچی به دلیل توجه بسیار زیاد مردم به این محصول و فروش بسیار بالای آن از یک سو و ورود صنعت کشور چین به بازار ساعت های مچی و عرضه ساعت های با کیفیت بسیار پایین و قیمت های بسیار نازل از سویی دیگر همه و همه باعث سخت شدن انتخاب یک ساعت مچی قدرتمند و مناسب می شوند.

در بین بانوان نیز به دلیل همین مشکلات انتخاب ساعت کاری سخت است. اما این بار ساعت Gucci Love که بسیار جذاب است را به شما معرفی خواهیم کرد. ساعت مچی زنانه و دخترانه Gucci طرح عشق با نگین های زیبا و منحصر به فرد جای خود را در بین سنین مختلف بانوان به خوبی باز کرده است و در بازار های کشور های اروپایی و کشور های حاشیه خلیج فارس یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین ساعت های مچی به شمار می رود.

 

Gucci Love Green

 

ویژگی های ساعت Gucci Love

بند این ساعت، اولین نکته است که جلب توجه میکند. بندی غیر معمول که به یقین با بندهای رایج و معمول در بازارمتفاوت بوده و بصورت زیبا و دورپیچ بر روی دست، خود نمایی میکند.

برای اولین بار در ایران ، ساعت طرح عشق، با بند چرم اصل با کیفیت ارائه و توزیع میگردد که گواه بر نرمی و منعطف بودن آن دارد. لذا هیچ گونه عوارضی برای مچ دست شما نخواهد داشت.

 

Gucci Love Blue

Gucci Love White

Gucci Love LightBrown

Gucci Love Pink

Gucci Love LightPink

Gucci Love Brown

Gucci Love Green

Gucci Love Black

Gucci Love Orange

Gucci Love

 

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک محصول در فروشگاه دیگر ما