EZSTAX

پک نظم دهنده لباس

لباس هایتان را مانند یک کتاب ورق بزنید!

 

EZSTAX

 

توضیحات

خانم ها اکثرا معضل کمبود جا برای لباس هایشان را دارند. به علت داشتن تعداد زیاد تی شرت ، لباس زیر ، شلوار ، تاب و … ناچارند لباس هایشان را در کمد های غیر مربوط به خودشان جا دهند و یا در کمدشان به صورت به همریخته و فشرده جادهند که مشکلاتی به همراه دارد. اینکه لباس ها از نظم و مدیریت خودشان خارج شده و چروک میشود. نظم دهنده لباس ezstax برای حل این مشکل ساخته شده است.

 

پک نظم دهنده ezstax

هر پک نظم دهنده ی لباس شامل ۱۰ صفحه ی پلاستیکی می باشد که در عین مقاومت قابل انعطاف هستند.این پک ۱۰ تایی به شما کمک خواهد کرد لباسهای خود را در کمد و کشویتان بطور منظم و روی هم بچینید و هروقت که هرکدام را برای پوشیدن انتخاب کردید بدون بهم ریختن سایر لباسها آن را بیرون بکشید.

رمز شگفت انگیز ezstax این است که همه ی لباسهایتان جلوی چشم شما قرار خواهند گرفت و نیاز به بهم ریختن کمد برای پیدا کردن لباس مورد نظر خود ندارید. همچنین صفحات نرم این پک باعث میشود براحتی لباستان را از لابه لای لباسهای دیگر بیرون بکشید بدون اینکه باعث فرو ریختن ردیف لباس یا بهم خوردگی آنها شوید. نکته دیگر اینکه لباسهای سازمان یافته و مرتب فضای کمتری را در کمد شما اشغال خواهند کرد. در واقع مثل ورق زدن کتاب میتوانید لباس هایتان را ورق بزنید و انتخاب کنید.

 

نظم دهنده لباس و کشو

 

نحوه عملکرد

برای شروع یکی از لباسهای خود را تا کرده و مرتب روی یک صفحه بگذارید.سپس صفحه ی دیگری برداشته و از قسمت نگهدارنده به صفحه ی زیرین وصل کنید و لباس بعدی را روی آن قرار دهید.به همین ترتیب تا جایی که دسترسی لباسها برایتان مشکل نشود می توانید صفحات را روی هم بچینید.

صفحات پک از قسمت نگهدارنده به یکدیگر متصل میشوند و هر صفحه درون صفحه ی دیگر قرار میگیرد عمق هر گیره به اندازه ای است که وقتی صفحه ی مورد نظر را برای برداشتن لباستان بالا میکشید صفحه از قسمت اتصال جدا نمیشود و به راحتی میتوانید آن را دوباره سر جایش قرار داده و بعدا لباس دیگری را جایگزین کنید.

 

ایزدتکس پک نظم دهنده لباس ها در چمدان ، کشو، بوتیک

 

ویژگی ها

این پک برای چیدمان لباسها در بوتیک بهترین گزینه میباشد. همینطور سایز این صفحات مناسب چمدان بوده و به هنگام مسافرت برای جلوگیری از بهم خوردگی و چروکیدگی لباسها گزینه ی عالی می باشد.

» کاربری راحت در استفاده

» ورق زدن لباس ها مانند ورق زدن کتاب

» مناسب بوتیک ها

» مناسب چمدان و مسافرت

» جلوگیری از به هم ریختن لباس ها در هر شرایطی

» جلوگیری از چروک شدن لباس

 

جالباسی بوتیک

 

 

قیمت: ۳۸,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول

 

EZSTAX