تخم مرغ پز سوسیسی

egg master

 

تخم مرغ پز سوسیسی egg master دستگاهی جذاب برای آشپزی سریع و خوشمزه و اشتها آور به وِیژه برای کودکان می باشد. وسیله ای بهداشتی برای خانه و حتی محل کار شما بدون نیاز به فر یا اجاق گاز از تخم مرغ های لوله ای لذت ببرید.

 

تخم مرغ پز سوسیسی Egg Master

 

ویدیو محصول تخم مرغ پز سوسیسی

 

 

تخم مرغ پز لوله ای طرح سوسیس

فقط در عرض ۷ دقیقه

به راحتی ساندویچی از تخم مرغ به شکل سوسیس داشته باشید

مخصوص سفره آرایی و زینت سفره

مهمانان خود را غافل گیر کنید.

قابل استفاده در منازل ، محل کار ، رستوران ها و …

خوشمزه و بهداشتی برای اولین بار در ایران

 

Egg Master

 

نحوه استفاده از دستگاه Egg Master

برای پخت حتما چند قطره روغن درون یا به دیواره محفظه دستگاه بریزید بعد از آن ۱ یا ۲ عدد تخم مرغ شکسته و در قسمت مورد نظر می ریزیم و بعد از روشن کردن دستگاه بین ۵ تا ۷ دقیقه صبر میکنیم تا رنگ چراغ سبز رنگ روی دستگاه روشن شود و سپس اگ مستر را با استفاده از سیخ چوبی یا پایه مخصوص کمی کج کرده و به شکل سوسیسی در آورده و نوش جان کنید.

البته میتوانید برای بیشتر پخته شدن بعد از یک بار که چراغ سبز شد دکمه پاور را یک روشن خاموش دیگر کنید تا دوباره سبز شود. توجه نمایید شما می توانید از مواد غذایی دیگر در کنار تخم مرغ استفاده نمایید . فقط کافیست کمی خلاقیت نیز به خرج دهید تا همه را شگفت زده کنید

 

Egg-Masterتخم مرغ پز

 

تخم مرغ پز اگ مستر

 

دستگاه اگ مستر امکان ساخت تخم مرغ را به اشتها آورترین شکل بدون نیاز به فر یا اجاق گاز فراهم می کند. فقط در ۷ ثانیه رول تخم مرغی شما آمادست!

فقط کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و موادی به دلخواد همراه تخم مرغ درون دستگاه بریزید تا حاصل کار شما جذاب تر و خوشمزه تر شود. از میهمانان خود به جذاب ترین شکل پذیرایی کنید و آن ها را غاقل گیر کنید.

 

تخم مرغ پز استوانه ای یا سوسیسی

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

buy link