ادکلن زنانه الین

Alien Thierry Mugler

ادکلن Alien ، یک رایحه و عطر تابشی و مرموز و اکسیر زنانگی مطلق است. اغوا کننده  و تسکین دهنده انرژی خورشیدی  و آرامش بخش همانند یک گل آفتاب گردان درخشان است. دارای رایحه ای مرموز و مغناطیسی است.  رایحه ی عطر و بوی جذاب از چوب گرم زیر نور شدید خورشید است. رایحه ای پر جنب و جوش و آرامش بخش مانند نوازش ترمه. کهربای سفید و ترکیبات جنگلی با یاسمن هندی آفتابی و سایر ترکیبات معطر مرموز، اصلی ترین بازیگران در ایفای نقش این رایحه ی فوق العاده هستند. اکسیر جادویی الین بسته بندی شده در یک بطری به شکل یک شی عجیب و غریب است که یادآور سنگ فیلسوفان و یا برخی از اشیاء غول پیکر از رنگ بنفش عمیق و مرموز است. این اکسیر بی نظیر در سال ۲۰۰۵ توسط دومینیک راپین و لورانت برویر پدید آمد که بسیاری از کمپانی های بزرگ عطرسازی دنیا به دنبال نزدیکتر کردن و شبیه شدن محصولات تولیدی خود به این رایحه هستند.

 
Alien
 
ماندگاری این عطر ۵ الی ۱۲ ساعت می باشد و مناسب برای زنان است که از تمامی سنین می توانند از آن استفاده نمایند. بوی این ادکلن ، ملایم و شیرین است و قابل استفاده در تمام فصول سال می باشد.

 
سبک مورد استفاده Alien Thierry Mugler:


مرموز ، تسکین دهنده ، آرامش بخش و مغناطیسی است.

 

مشخصات تجاری:
نام ادکلن : الین – Alien
شرکت تولید کننده : Thierry Mugler
تولید کننده : کشور فرانسه
حجم : ۹۰ میلی
 
AlienThierryMugler
 

پر طرفدارترین و پر فروش ترین ادکلن زنانه در فرانسه

رایحه ای مرموز ، تسکین دهنده ، آرامش بخش و مغناطیسی

با بسته بندی شیک و شکیل

به همراه کیف و دفترچه اورجینال

با ماندگاری بالا

 

AlienPerfume

 

 قیمت این محصول در فروشگاه اینترنتی لردیا  ۳۹,۰۰۰ تومان است که در صورت خرید نقدی و پرداخت آنلاین با ۱۰ درصد تخفیف ویژه به مبلغ ۳۵,۱۰۰ تومان به فروش می رسد.

 

قیمت: ۳۹,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg