ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی لردیا

گزیده ای از بهترین کالاهای اینترنتی تنوع بالا و قیمت مناسب

گوشی هوشمند هدف یاب برای کوه نوردی و شکار

گوشی های هوشمند هدف یاب یک راه جدید و نوآورانه و آسان برای ضبط هدف مورد نظر در میدان دید شماست.

 
smartphone-scope-mount
 
ضبط ویدئو از طریق هدف یاب شما بدون دست زدن به اپتیک!
 
نحوه پیدایش آن:
 
گوشی هدف یاب کوه نوردی در اعماق Northwoods ویسکانسین وقتی که من یک عکس از راه رفتن یک DOE در گذشته من به پسرم را نشان می دادم اختراع شد. چیزی که در ذهن من می پیچید این بود که کاش می توانستم ویدئو را از طریق محدوده دید گوشی ببینم و هدف یابی کنم و با آن شلیک می کردم؟! بلافاصله پس از این موضوع دوست من به نام کودی به من کمک کرد و نمونه های اولیه و گوشی های هوشمند هدف یاب متولد شد.
 
smartphone-kooh
 
smartphone-kooh-2
 
در ماه های پس از آن، ما به بازخورد از دوستان مان و به شنیدن نظرات خانواده و هر کس دیگری در مورد چگونگی بهبود این نمونه پرداختیم. این ما را به ساخت مجموعه ای به عنوان II با طراحی بسیار پیشرفته شامل یک لوله کربن سبک وزن کمک کرد، بانک شارژ یکپارچه با ۳۰۰۰mAh قدرت، قفل سریع و یک سیستم فایل پیوست آهنربایی ایده ای نوآورانه بود.


ویدیو نحوه عملکرد گوشی هوشمند هدف یاب
 

 

چگونه کار می کند؟گوشی هوشمند هدف یاب سری کوه نوردی با علامت گذاری به عنوان II به کار بر روی تقریبا هر دامنه دید نقطه ای (به عنوان II نقطه نقطه) و یا شکار دامنه (به عنوان II تاکتیکی) طراحی شده است و اجازه می دهد تا شمابه ضبط تصاویر تله باور نکردنی با هر تلفن هوشمند بپردازید.
 
smartphone-kooh-3
 
این گوشی به صورت نقطه نقطه به یک UNC سه پایه ۱ / ۴-۲۰ وصل شده است. مانت تاکتیکی دامنه خود را با یک حلقه picatinny بر یک دامنه هدف با لوله ۲۵mm یا ۳۰mm سوار است.
 

spotter