گالن آب ۵ لیتری مسافرتی

گالن آب جنس پلی اتیلن و حمل آسان

 

گالن آب 5 لیتری سفری

 

آب جوهر زندگانی

گالن آب مسافرتی ۵ ایتری

بدیهی است که آب جوهر زندگی است. ما باید تقریباً در هر کجا که می رویم همراه ما باشد که معمولاً به شکل بطری های پلاستیکی است. اما معمولاً ما بطری آب های آشامیدنی و معدنی که در سوپرمارکت ها فراوان یافت میشود را انتخاب میکنیم!  زیرا فکر می کنیم از آب شیر ایمن تر است اما آیا می دانید اکثریت بطری های آب  که خریداری می کنیم از سلامت پایینی برخوردا است.

علاوه بر این ، طبق یک مطالعه ، حدود ۲۲٪ از آب های فروخته شده توسط مارک های مختلف آب بطری حاوی رادیکال های آزاد هستند که فاقد استاندارد هستند این به معنی افزایش احتمال تماس با آلاینده ها ، مانند E. cololi است. اگر گفته های قبلی باعث می شود که بهترین بطری آب معدنی را خریداری کنید ، بنابراین ما به شما اطلاع می دهیم که حداقل ۴۰۰۰۰۰ بشکه نفت برای تولید بطری های پلاستیکی در یک سال استفاده می شود که تنها ۳۰٪ از آنها بازیافت می شوند.

بنابراین ، اگر می خواهید به کاهش سطح آلودگی زمین کمک کرده و از سلامتی خود اطمینان حاصل کنید بهترین روش حمل آب آشامیدنی را برای داشتن یک سیاره سالم برای زندگی انتخاب کنید.

 

بطری های آب معدنی

 

واقعیت اب های معدنی و بطری های پلاستیکی

ما هر ثانیه تقریباً ۲۰،۰۰۰ بطری پلاستیکی تولید می کنیم. ما در سراسر جهان یک میلیون بطری پلاستیکی در هر دقیقه خریداری می کنیم. تخمین زده می شود بیش از نیم تریلیون بطری پلاستیکی در سال ۲۰۲۰ فروخته شود. تنها ۹٪ بازیافت می شوند. بقیه کجا می روند؟

مقدار آب در ساخت بطری می تواند تا شش یا هفت برابر بیشتر از مقدار داخل بطری باشد. کل انرژی مورد نیاز برای تولید ، حمل و نقل و دفع هر بطری به طور متوسط ​​برابر با پر کردن یک چهارم آن بطری با روغن ، با هزینه انرژی هزار برابر بیشتر از انرژی مورد نیاز برای تهیه ، پردازش ، تصفیه و تحویل آب شیر است.

قطعات پلاستیکی ریز در بیش از ۹۰٪ از معروف ترین مارک های آب بطری در جهان یافت شده است. سطح الیاف پلاستیکی در مارک های معروف آب بطری می تواند دو برابر بیشتر از مقدار موجود در شیر آب باشد.

کیفیت آب شیر تنظیم شده تر از آب بطری است. هنوز هیچ آیین نامه ای وجود ندارد که مارک ها را وادار کند تا منبع آب بطری شده خود را اعلام کنند. یک مطالعه نشان داد که تنها ۵۵ درصد از مارک های آب بطری در واقع آب چشمه هستند ، در حالی که ۴۵ درصد مارک های باقی مانده آب شیر تصفیه شده را به عنوان آب بطری می فروشند.

اگر بطری های پلاستیکی در معرض گرما قرار بگیرند یا مدت طولانی در آن بنشینند ، مواد شیمیایی می توانند از بین بروند که برخی از آنها ممکن است عامل اختلال غدد درون ریز باشند. آب بطری گزینه مناسبی برای اقیانوس ، کیف پول ما و خودمان نیست.

 

آب

 

آب معدنی یا آب آشامیدنی لوله کشی؟

گفته می‌شود نوشیدن آب‌معدنی ، تمیزترین آب را برای بدن شما تأمین می‌کند. اما واقعیت چیز دیگری است؛ مطالعات جدید نشان داده که بطری‌های پلاستیکی در طول زمان، مواد شیمیایی به درون آب، آزاد می‌کنند. در تولید آب‌معدنی از قوطی‌های پلاستیکی از جنس پلی‌اتیلن‌تری فتالات یا PET استفاده می‌شود. از این‌رو، غلظت مواد شیمیایی خاص مثل «آنتیموان» (antimony) در آب‌هایی که طولانی‌مدت در بطری‌های پلاستیکی قرار می‌گیرند، افزایش می‌یابد؛ زیرا بطری پلاستیکی مواد شیمیایی را در معرض آب قرار می‌دهد. آنتیموان، عنصر فلزی سفید است که در دوز‌های کوچک می‌تواند باعث تهوع، سرگیجه و افسردگی شود و در دوزهای بالاتر کشنده است.

آنتیموان شبیه ماده شیمیایی سرب است؛ که سرب نیز اثر سمی دارد. از سوی دیگر «بیسفنول آ» (bisphenol A) (BPA) که در ساخت بطری‌های پلاستیکی پلی‌کربنات کاربرد دارد، به داخل مایعی که درون بطری قرار دارد آزاد شده و موجب بروز مشکلات عصبی و رفتاری در کودکان و موجب تخریب سیستم تولیدمثلی زنان، سیستم ایمنی و اختلالات مغزی در بزرگ‌سالان می‌شود. برای مطالعه بیشتر این مورد در کشورمان به مقاله باشگاه خبرنگاران جوان در مورد واقعیت آب های معدنی / سلامت انسان بازیچه دست سودجویان کلیک کنید.

 

ظرف آب گالن آب قابل حمل مسافرتی

 

راهکار چیست؟

گزینه های مناسب برای جایگزین آب معدنی و اشامیدنی در بطری های پلاستیکی چیست؟ چگونه می توانیم بدون خرید بطری های پلاستیکی و آب های معدنی ، آب آشامیدنی تمیز را هنگام مسافرت ، باشگاه ورزشی ، پیاده روی یا برای ماشین داشته باشیم؟ آب زندگی است. این یک نیاز اساسی بشر است. در جهان ۱ از ۹ نفر فاقد دسترسی به آب سالم است و جمع آوری آب آشامیدنی اولویت روزانه است. این در حالی است که شما در خانه با خیال راحت با باز کردن شیر آب به آب سالم و بهداشتی دسترسی دارید.

در بسیاری از کشورها و خرید آب بطری های پلاستیکی به یک معیار تبدیل شده است. ما آن را خریداری می کنیم زیرا آب بطری ارزان قیمت است ، ما به آن نیاز داریم ، زیرا فکر می کنیم نوشیدن یک بطری آب بسته بندی شده خالص و عاری از آلاینده ها است، یا به سادگی نمی دانیم چه گزینه ای جاگزین مناسب آنهاست.

 

گالون آّ سفری پنج لیتری

 

مزایای استفاده از گالن آب همراه

با داشتن یک مخزن ، گالن یا ظرف آب دیگر لازم نیست به بطری های آب بسته بندی تکیه کنید و آب مورد نیاز شما در سفر و خارج از منزل مرتفع میشود. با هزینه بسیار ناچیز ، مبلغ های زیادی را برای خرید اب های معدنی صرفه جویی میکنید.

محیط زیست  همانطور که تاکنون بارها ذکر شد سیاره زمین ، مکان زندگی ماست و باید مراقب آن باشیم. به جای اینکه هر هفته بطری های یکبار مصرف خرید کنید و بعد بطری های پلاستیکی را دور بیندازید باید فقط از یک بطری همیشگی و مخصوص استفاده کنید و از آب تمیز لذت ببرید.

راحتی  اگر مسافرت می کنید و تشنه هستید ، اما نمی توانید هیچ فروشگاهی را برای خرید آب پیدا کنید با داشتن یک منبع آب همراه میتوانید تشنگی خود را رفع کنید و یا برای برداشتن آب از چشمه ها و کوهسار ها ، دریاچه ها و رودخانه های قابل اعتماد ، شما همیشه به یک گالن آب همراه نیاز خواهید داشت.

 

گالن اب سفری

 

گالن آب ۵ لیتری مسافرتی

اگر بخواهید در مسافرت ، کوه‌نوردی و یا کمپینگ مسافت‌های زیادی را طی کنید، حجمی که یک قمقه یا فلاسک دارد جواب گو نخواهد بود. به همین دلیل استفاده از وسایل مناسب برای ذخیره سازی مایعات با حجم زیاد، امری اجتناب‌نا‌پذیر در مسافرت‌های طولانی مدت خواهد بود. گالن آب تاشو ۵ لیتری با برخورداری از گنجایشی زیاد به شما این امکان را می‌دهد تا مقدار زیادی از مایعات مورد نیاز خود را به‌وسیله‌ آن ذخیره‌سازی کنید.

ویژگی مخزن آب مسافرتی

این مخزن آب دارای جنس پلی اتیلن LDPE است که از مقاومت زیادی در برابر فشارهایی که به آن وارد می‌شود برخوردار است؛ به‌صورتی‌که شما می‌توانید از آن در مدت زمانی زیاد و به‌راحتی استفاده کنید بدون آنکه نگران ازدست‌دادن کیفیت آن باشید.می‌توانید در مواقعی که نیاز به استفاده از این مخزن آب ندارید، آن را در ابعادی بسیار کوچک جمع کرده و درون کیف، ساک و یا کوله‌پشتی خود قرار دهید تا در زمان‌های لازم، دسترسی سریع‌تری به آن‌ داشته باشید.

مخزن آب تاشو با ظرفیت ۵ لیتر، طراحی مناسب و گنجایش زیاد به شما این مزیت را می‌دهد تا با استفاده از آن راحتی بیشتری را در زمان مسافرت و یا کمپینگ تجربه کنید. این ظرف تاشو با ظرفیت ۵ لیتر ساخته شده از پلاستیکی ایمن، غیر سمی؛ قابل استفاده مجدد، راحت، با دوام می باشدشما می‌توانید آن را رول و یا صاف کنید و براحتی در جیب یا کیف خود حمل کنید.

 

گالن آب تاشو 5 لیتر

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg