کوسه پرنده

 

کوسه کنترلی پرنده معلق در هوا

Air Swimmer Inflatable Flying Shark

یک اسباب بازی کنترلی هیجان انگیز و با مزه برای شوخی با دوستان

 

کوسه پرنده کنترلی

 

توضیحات کوسه پرنده

اگر از بازی و سرگرمی های تکراری خسته شده اید و دنبال هیجان جدید هستید وسیله سرگرم کننده ، هیجان انگیز و شاید ترسناک جدیدی رو براتون تدارک دیدیم که میتونه اوقات تفریحی جذابی رو براتون بسازه و لحظات تون رو شاد تر بکند. کوسه کنترلی پرنده بالنی است که با گاز هلیوم پر می شود که توسط ریموت کنترل رادیویی مخصوص خود کنترل و هدایت میشود. بُرد این ریموت کنترل تقریبا ۱۵ متر می باشد.  این کوسه پرنده از قدرت مانور بالایی برخوردار هست و میتونه به ۴ جهت مختلف (چپ ، راست ، بالا و پایین) حرکت کند.

شما میتوانید گاز هلیوم مورد نیاز این کوسه پرنده را از مغازه های تم تولد ، برخی شیرینی فروشی ها و سایر فروشگاه های مربوط پر کنید و با توسط ریموت کنترل این ماهی پرنده را به هر جایی که دوست دارید هدایت کنید. البته این کوسه کنترلی برای فضاهای داخلی مثل منزل طراحی شده است.

کنترل بالن توسط یک کیت الکترونیک مجهز به میکروپروسسور (میکرو کامپیوتر) انجام می پذیرد که با سیم های ظریفی به باله ها ودم کوسه متصل است. هدایت بالن حتی برای کودکان نیز بسیار ساده است.

در مهمانی ها ، سالن ها ، فروشگاه ها ، حاضرین را غافل گیر کنید.

 

اسباب بازی کوسه

 

اهمیت بازی در کودک و حتی بزرگسال

از نیاز های اولیه برای کودکان و حتی بزرگسالان بازی کردن است. هر چه سن کودکان بالاتر میرود و رشد میکنند نیاز به بازی در آنها شکل جدی تر و واقعی تر میگیرد. در واقع ما و کودکان توسط بازی کردن و اسباب بازی های خود در کودکی رشد میکنیم و شخصیت میگیریم. پس به بازی بچه ها اهمیت دهید. چرا که تمام زندگی کودک در بازی شکل واقعی به خود می پذیرد فکر و ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. نقش بازی در رشد ذهنی کودک انکارناپذیر است.

بازی به حفظ سلامت جسمی و عصبی کودک نیز کمک می‌کند. این جنبه در پسران که به جنب‌وجوش و تحرک بیشتری نیاز دارند ، اهمیتی بیشتر دارد. از این رو، محیط زندگی کودکان و بویژه پسران باید طوری باشد که بتوانند از تحرک کافی برخوردار باشند. متاسفانه سبک زندگی شهری، بویژه زندگی آپارتمانی چنان است که این نیاز ضروری کودکان را رفع نمی‌کند.

در حقیقت می توان گفت بازی، نوعی سرگرمی با ویژگی های زیر است:

هیجان انگیز

هدفمند

متناسب با سن کودک

برانگیزاننده کنجکاوی

انتخاب آزادانه

لذتبخش و …

در بزرگسالان نیز بازی اهمیت زیادی دارد و راهی برای فرار از فشار های روزمره زندگی است و در آن دقایق بازی که به طرق مختلفی میتواند انجحام شود ذهن ناخوداگاه در فضای شاد و مفرح قرار گرفته و منجر به افزایش اعتماد به نفس ، روحیه و نشاط میشود. بزرگسالانی که حتی در سن های بالا اقدام به بازی کردن میکنند روحیه پر نشاط تری دارند و از افسردگی به دور هستند.

پس بهترین راه برای بازی و سرگرمی بچه ها در منزل همبازی شدن پدر ، مادر ، برادر ، خواهر برای مشارکت در بازی کردن با کودکان است که هر دو سویه برد خواهند کرد.

 

اسباب بازی کوسه کنترلی

 

ویژگی های ماهی پرنده

کوسه پرنده کنترلی

عملکرد گاز هلیوم

دارای ریموت کنترل

حرکت و تغییر مسر به چهار جهت اصلی

برد ریموت کنترل تا ۱۵ متر

همانطور که گفته شد کوسه پرنده کنترلی بالنی معلق در هوا اما قابل کنترل است که توسط ریموت مخصوص آن هدایت میشود و میتواند به تمامی جهات اصلی جرکت کند. این کوسه کنترلی را میتوانید با گاز هلیوم پر کنید.

در مهمانی ها ، سالن ها ، فروشگاه ها و …  حاضرین را غافل گیر کنید.

 

ماهی پرنده با ریموت ککنترل

  کوسه هدایت شونده با گاز هلیوم

 

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

 

 

Air Swimmer Inflatable Flying Shark in AMAZON