کلمن شیشه ای دو طبقه جنس آکریلیک

مناسب مجالس، میهمانی ها، رستوران ها، سلف سرویس از قبیل تولد ها و جشن ها

 

کلمن شیشه ای دوطبقه اکریلیک شیردار

 

توضیحات

کلمن زیبای شیشه ای دو طبقه که با ریختن آب میوه و یا شربت جذابیت آن دو چندان خواهد شد. دارای دو شیر برای هر طبقه بوده و میتوان دو نوع طعم دلچسب و متفاوت را سِرو کرد. نوشیدنی هایی که هم میتواند سرد و یا گرم باشد. آبمیوه ، شربت ، شیر گرم ، شیر کاکائو و انواع نوشیدنی هایی که میتواند زینت بخش یک محفل میهمانی جذاب و با شکوه باشد.

این کلمن شیشه ای مناسب هم استفاده خانگی و هم تجاری مثل رستوران ها ، کافی شاپ ها ، برای برگزاری میهمانی، جشن های عقد و یا تولد، پذیرایی سلف سرویس و … می باشد.

این کلمن با بدنه ضد خش بوده و مخزن ها به آسانی جدا میشوند.

 

مخزن شیشه ای دو طبقه شیردار

 

ویژگی ها

اندازه  ۴۲ * ۲۸٫۵ * ۲۸٫۵ سانتیمتر

جدا شدن مخزن ها به آسانی

نوع مدل NJGBS-49

جنس اکریلیک

رنگ شفاف

ظرفیت ۲ گالن

بدنه ضد خش

موارد استفاده:  نوشیدنی شربت ، آبمیوه ، آب ، میوه ، مناسب استفاده در خانه ، جشن ها ، مهمانی های سلف سرویس ، هتل ، رستوران ، کافی شاپ و …

 

مخزن یا کلمن شیردار آبمیوه و شربت سلف

 

انتخابی عالی برای سرو نوشیدنی در مراسم و مهمانی های تابستان است. اگر میهمانی های با پذیرایی سلف سرویس برگزار میکنید بهترین وسیله برای سرو نوشیدنی مخزن شیشه ای اکریلیک دو طبقه شیر دار است.

این مدل شامل یک کلمن بزرگ شیشه ای با دو مخزن مجزا برای سرو دو نوع نوشیدنی می باشد. نمونه های متفاوتی از این محصول وجود دارد اما این مدل نسبت به سایر مدل ها یک مزیت مهم دارد که هر طبقه این کلمن شامل یک شیر مجزا بوده و به راحتی می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب و میل کنید.

 

کلمن شیشه ای دوطبقه دارای شیر جنس آکریلیک ضدخش

 

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

محصولات مشابه

کلمن مسافرتی ۳ لیتری لیوان دار

کلمه شیشه ای سه طبقه