کفی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا

رفع خستگی و ایجاد لذت در پیاده روی فقط با استفاده از کفی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا

جلوگیری از بوی نامطبوع با ایجاد تهویه در کفش

به همراه راهنمای استفاده و بسته بندی شیک

 

pabepa

 

براساس تحقیقات و مطالعات انجام شده رابطه ویژه ای بین سطح پا اعضای بدن وجود دارد که با ایجاد فشار و جذب انرژی صحیح در نقاط خاص می توان براعضاء تاثیر بسزایی ایجاد کرد . در این راستا استفاده از کفی مغناطیسی با توجه به تعبیه آهن ربا در نقاط خاصی کفی و با توزیع متعادل و صحیح انرژی مغناطیسی ، باعث تاثیرگذاری بر اعضاء مرتبط و درنتیجه احساس راحتیی و رفع خستگی در پاها و متعاقباً بر نقاط مرتبط ، درکل بدن خواهد شد .

 

Foot stepping

 

لذا با توجه به دردسترس بودن انواع کفی های موجود ، ویژگی این کفی وجود میدان مغناطیسی مناسب و تاثیر شده در نقاط مختلف کفی و قابل تنظیم بودن آن براساس اندازه کف پای فرد می باشد . در ضمن در ساخت این کفی از مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبـــوع و بوجود آوردن محیط بهداشتـی و ســالم در کف پا استفاده شده است .

 

کفی-پا

پا یکی از ارگان ‌های بدن است که نقش اساسی در سلامت کل بدن دارد و در طول روز فشارها و نیروهای زیادی از طریق پاها به مفاصل زانو، لگن و ستون فقرات منتقل می شود. وقتی راه می روید، می ایستید، حرکت می کنید وقدم می زنید، جرم بدن نیرویی را به سمت پائین وارد می کند که این نیرو از طریق تنها نقطه اتصال شما با زمین یعنی همان پاها منتقل می شود.وجود قوس در کف کفش سبب خواهدشد که وزن بدن در سطح بیشتری پخش شود و از تمرکز فشار بر نقطه ای خاص بکاهد که متاسفانه ۹۸٪ از کفش ها این امر را دارا نمی باشند بنابراین ما برای شما کفی ماساژ دهنده مغناطیس را در نظر گرفتیم که خواص فوق العاده ای بر روی راه رفتن شما دارد مانند :

۱ – جلوگیری از درد و خستگی و ایجاد لذت در پیاده روی ( این لذت از طریق خواص مغناطیسی کفی ماساژ دهنده  پا به پا ممکن می شود که به شما کمک میکند پیاده روی برای شما آسان تر شود . )

۲ – تاثیر مثبت بر اعضای بدون با ایجاد فشار و جذب انرژی مثبت و صحیح

۳ – جلوگیری از بوی نامطبوع در کفش با ایجاد تهویه

۴ – جنس این کفی بسیار با دوام بوده و میتوان برای مدت طولانی استفاده و هرگاه نیاز به شست و شو باشد به راحتی میتوانید آن را بشویید .

 

کفی-مغناطیسی

آرامش در راه رفتن باعث افزایش تحرک و نشاط شخص خواهد شد.

همچنین افرادی که دچار اضافه وزن هستند با این محصول می توانند به راحتی پیاده روی کنند و وزن خود را کاهش دهند .

 

پا-به-پا

 

قیمت: ۲۷,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg