خرید کفش پیاده روی گام های موثر

Perfect Steps Black

پرفکت استپس رنگ مشکی

کفش پرفکت استپس اورجینال به صورت خاص و علمی طراحی و کارشناسی و تولید شده است و مخصوص پیاده روی و ورزش می باشد به گونه ای که کمترین فشار بر روی زانو و کمر شما باشد شما هر چقدر هم که با این کفش راه بروید کمترین خستگی را نسبت به قبل مشاهده می نمایید پس مـی توانید خیلی بیشتر و بیشتر نسبت به گذشته کالری بسوزانید و لاغر شـوید و لذت ببرید.

 

Perfect-Steps-Black

 

تفاوت اصلی کتونی Perfect Steps  با نمونه های قبلی در ارتفاع ژل کفش می باشد. ارتفاع ژل کتونی مدل جدید یک سانتی متر کمتر از پرفکت اصلی است ( این اندازه در سایر نمونه های قبلی ۵ cm می باشد) . ارتفاع کم ژل این کفش ورزشی باعث شده است تا پرفکت استپس ۲۰۱۳ مشکی را به یک کتونی شیک و با دوام و در عین حال نرم و راحت مبدل سازد. در حالت کلی می توان گفت که این مدل کتونی ورزشی در واقع همان پرفکت USA اصلی است که ژل آن جهت پیاده روی و سوزاندن کالری و لاغری بهینه شده است.

مزایا و ویژگیهای کفش perfect steps  پرفکت استپس  مشکی:
– کاهش وزن
– کاهش چند اینچ از قطر شکم
– سوزاندن چربی های اضافه
– شکل دادن به بدن بدون نیاز به باشگاه رفتن
– بهبود گردش خون که باعث کاهش و برطرف شدن دردهای مربوط به زانوها و کمر میشود
– صاف شدن کمر که برای داشتن قامتی زیبا مورد نیاز است
– جلوگیری از فشار به مفاصل

کفش های طبی پیاده روی پرفکت استپس ۲۰۱۳ چه تفاوتی با سایر کفش های موجود در بازار دارند؟
تفاوت اصلی کفش پرفکت استپس ۲۰۱۳ مشکی با سایر کفش ها در فرم منحنی کف آن است که باعث کاهش فشار از روی ستون فقرات تا ۴۰% و از مفاصل تا ۳۵% و انتقال آن به عضلات شکم، ران و باسن و همچنین افزایش چربی سوزی تا ۵۰% می شود . همچنین کیفیت منحصر به فرد این کفش ها نوید استفاده طولانی مدت بدون خراب شدن را به شما می دهد . با پوشیدن این کفش ها چه مدل جدید و چه قدیمی اطمینان دارید که طبی ترین و استاندارد ترین کفش مخصوص پیاده روی در جهان را به پا دارید

سایز کفشهای لاغری پرفکت استپس  از شماره ۳۶ الی ۴۵ موجود میباشد که در قسمت پیام ذکر نمایید.

در صورت کوچکی یا بزرگی سایز کفش ، قابلیت تعویض وجود دارد.

 

پرفکت-استپس

 
 

قیمت: ۱۶۸,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg