کرم دور چشم خاویار

Caviar Cream touch me

ضد لک و روشن کننده ی پوست.

ساخته شده از خاویار ، رنگدانه های طبیعی و ویتامین E

با عصاره گیاه طبیعی

caviar

 

صابون خاویار

صابون خاویار با فرمولی استثنایی و ترکیبات طبیعی عصاره ی گیاهان در از بین بردن لک ها و روشنی پوست بسیار موثر می باشد . از شر هر نوع لک صورت و چین و چروک ها رها شوید و نقاط سیاه پوست را از بین ببرید. پوست خود را تندرست کنید و زیبایی و سفیدی را برای آن به ارمغان بیاورید.
این صابون با پیروی از جدید ترین روش های مراقبت پوست و درمان لک های صورت با ترکیبی از خاویار ، رنگدانه های طبیعی و ویتامین E از مشکلات پوستی می کاهد و با تحریک رنگدانه ها رنگ تیره پوست را از بین می برد.صابون خاویار برای داشتن پوستی صاف و روشن با مرطوبیتی دلپذیر بسیار موثر خواهد بود.

طرز مصرف :

‌این صابون را بر روی پوست مرطوب در حین دوش استفاده کنید و این عمل را روزانه دوبار در شب و روز انجام دهید.

 

محتویات داخل بسته :

صابون به همراه یک عدد شامپوی سیر

محتویات جنس :

SODIUM COCOATE ،SODIUM PALMKERMALATE ،GLYCERIN ، VITAMIN E ، FARGRANCE،AQUA،PEARL،HERBALEXTRACTS،

 

نام محصول : صابون خرچنگ تاچ می
نام به لاتین: caviar Soap
برند محصول: TOUCH ME
ساخت کشور : تایلند
محتویات : صاون ۸۰ گرمی و شامپوی خاویار
رده مصرف : زنان ، مردان همه سنین

 

 

پروانه بهداشتی ساخت : ۱۰۵۳۹/۵۰

این محصول با بسته بندی شکیل و با بهترین کیفیت ارسال میگردد.

 

طریقه مصرف:

ابتدا صورت و دست های خود را از آلودگی تمیز کنید. بهترین زمان برای استفاده از کرم دور چشم شب ها و زمان استراحت است ولی در صورت تمایل می توانید صبح ها هم استفاده کنید.

ابتدا روی دو انگشت حلقه خود به اندازه یک دانه برنج* و نه بیشتر کرم دور چشم را قرار می دهید و به صورت ضربه های منظم از داخل به سمت خارج پوست زیر چشم خود می زنید. این ضربه ها را تا کمی از قسمت استخوان ابروی خود بالا ببرید. استفاده از کرم دور چشم برای پلک ها نتیجه ای ندارد پس لزومی ندارد روی پلک ها هم بزنید.

* پوست زیر چشم بسیار نازک و اسفنجی می باشد. اگر ببیشتر از این مقدار مصرف کنید به علت جذب بالای پوست زیر چشم غده های ریز چربی زیر پوست شما تشکیل می شود. لازم به ذکر است که این طریقه مصرف و این مقدار برای هر کرم دور چشمی و از هر برندی است و شما از هر کرمی با هر برندی بیشتر از حد مجاز استفاده کنید دچار این مشکل خواهید شد.

 

CreamCaviar

 

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg