ژل طبی افزایش قد تا ۵ سانتی متر بیتال betall اورجینال

betall Gel

با ژل ها و پدهای افزایش دهنده قد با راحت ترین روش ممکن قد شما بلند شده و از آن لذت ببرید! این ژل ها در کف کفش قرار میگیرند و بطور نامرئی قد شما را در محیط بیرون بلند تر نشان میدهند. شما می توانید این ژل ها را از ۱ الی ۵ سانتی متر تنظیم کنید و به راحتی در کف کفش خود قرار دهید. این محصول از جنس ژل سیلیکا تهیه شده است و فوق العاده مقاوم، راحت و شیک می باشد و همچنین با تمام کفش ها و سایزهای موجود در بازار سازگاری دارد.

 

btall-Gel

 

ژل betall کامل ترین و جدیدترین روش افزایش تضمینی قد در دنیا

بدون استفاده از داروهای مخرب  شیمیایی و هورمونی و زیان آور

افزایش قد شما بوسیله کفی betall افزایش قد

بطور نامرئی قد بلند شوید و لذت ببرید …

 

betall-gel-zoom

 

ژل-بیتال

 

فرض کنیم امشب عروسیمان است و ما کمی از آقای داماد یا خانم عروس کوتاه تریم برای اینکه جلوی اینکار را بگیریم چه کاری باید انجام بدهیم . خوب برای افزایش دادن قدمان مجبوریم یا عمل جراحی کنیم یا کفشهای پاشنه بلند بپوشیم عمل جراحی را که بی خیال شوید چون وقت و فرصت کافی یا شاید هم بودجه کافی برای اینکار نداریم پس باید چه کاری انجام دهیم .هیچ کاری لازم نیست انجام دهید ما به شما خریدژل افزایش دهنده قد بتال اصل betall بی تال را پیشنهاد میدهیم با بیتال خیلی راحت چند سانتی بلند تری خواهید شد بدون اینکه کسی بدان یا کسی ببیند . فقط کافیست که بی تال را در زیر زیره کفش خود قرار دهید دیگر کار تمام است حداقل ۴ سانتیمتری شما حال قد بلند شده اید .

 

جنس ویژه ی این پد افزایش قد ضد حساسیت بوده و به گونه ای متناسب اورگونومی پا ساخته شده تا برای مدت بسیار طولانی قابل استفاده باشد.

 

before-after-betall

 

shown with optional Graphics

 

 

این محصول از ۵ تا ژل یک سانتی که روی هم چیده شدن ساخته شده و بهترین و مناسب ترین وسیله برای افزایش قد انسان تا ۵ سانتی با قیمتی مناسب و بدون صرف هزینه های زیاد امیدوارم از خرید اینترنتی ژل و سیلیکن افزایش قد بیتال betall درجه یک راضی و خوشنود باشید و از افزایش قد خود لذت ببرید .

 

 

betall-in-shoe

 

betall-pack

 

قیمت: ۱۸,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg