چای سفید کیسه ای سین لس

Sinless Tea

درباره چای سفید

چای سفید؛ پرخاصیت ترین نوع چای

هم اکنون چای سفید، تولید پایین و قیمت بالایی دارد. برگ های این چای در اصل جوانه های کرک دار نقره ای رنگ گیاه چای است که قبل از آن که به طور کامل باز شود، چیده و چون تخمیر یا فرآوری نمی شود، تمام خواص خود را حفظ کرده و در مقایسه با چای سبز کافئین کمتری دارد، ولی بیشترین مقدار آنتی اکسیدان را دارد و در حفاظت از بدن در برابر بیماری ها موثرتر بوده و از نظر خواص دیگر از چای سبز قوی تر است. مزه این چای از سایر چای ها لطیف تر و ملایم تر بوده و به دلیل «تئین» (ماده ای شبیه به کافئین) برخلاف چای سیاه اغلب اعتیادآور نیست.

Sinless-Tea

چرا هر روز چای سفید سینلس بنوشیم ؟

چون خواص ذاتی و غیرقابل کتمان چای سفید به اذعان تحقیقات معتبر دنیا به قرار زیر است :

۱ – موجب افزایش لطافت ، رطوبت و درخشندگی پوست می شود و اثرات مضر پرتوهای خورشید و نیز آلاینده های هوا را خنثی میکند.

۲ – سرشار از آنتی اکسیدان است و شما را در برابر آسیب های رادیکال های آزاد محافظت میکند و کمک میکند تا شادابی و طراوت جوانی را حفظ کنید.

۳ – قدرت آبرسانی بالایی برای سلولها دارد و از این طریق بهترین سم زدا برای افرادی است که در این دنیای صنعتی بفکر یک سپر حفاظتی برای سلامتی خود هستند.

۴ – کلسترول مضر را کاهش میدهد.

۵ – قند خون را کاهش داده و موجب تخفیف علائم دیابت نوع B میشود.

۶ – دارای فلوراید است که لثه و دندان ها را قدرت بخشیده و با تکیه بر خاصیت ضد ویروسی و ضدباکتریایی خود بوی بد دهان را کنترل میکند.

۷ – چای سفید سینلس کمترین میزان کافئین را نسبت به سایر چای ها و قهوه دارد.

با اینکه چای سفید از بهترین برگ درخت چای تهیه میشود و به عنوان گرانقیمت ترین چای در دنیا شناخته میشود ولی با رجوع به فواید پرتعداد و منحصر بفرد آن می توان نتیجه گرفت صرفه اقتصادی و سلامت برای مصرف کننده دارد.

چای سینلس برای شما چای سفید را در بسته بندی های تی بگ تدارک دیده است تا سهولت کاربرد و مصرف آن شمارا گاهی بیشتر به سلامتی نزدیک کند .

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg