چاقو برقی One Touch

چاقو برقی آشپزخانه

 

چاقو برقی

 

چاقو برقی Electronic Knife

آیا برای شما هم برش صاف و دقیق گوشت ، سوسیس کالباس، نان ، میوه های حساس و …  با چاقوهای معمولی سخت است ؟ اگر شکل و فرم و همچنین راحتی یک برش لذت بخش را میخواهید تجربه کنید برای شما محصول ویژه ای داریم. با چاقوی بدون سیم و باطری خور one touch لذت آشپزی و بریدن انواع مواد در آشپزخانه لذت بخش میشود. چاقوهای سنتی پس از مدتی کارکردن کند میشوند و دائما نیاز به تیز کردن آن ها توسط چاقو تیز کن دارند.

چاقوی وان تاچ ابزاری قابل حمل ، بی سیم و سبک در آشپزخانه است که برش در تمامی ابعاد را به سرعت و دقت انجام میدهد. فیله ها  سبزیجات و میوه ها را در عرض چند ثانیه برش بزنید. موتور پرقدرت در هر دقیقه صدها ضربه ریز به به چاقو منتقل میکند و بنابراین این تیغه ها تمام کارها را برای شما انجام می دهند.

 

ویدیو چاقو برقی وان تاچ

 

ویژگی ها

چاقو برقی بی سیم Easy Cutter One Toch تنها با لمس دکمه شروع به کار کرده و هر چیزی را که بخواهید به راحتی به طور مساوی تقسیم میکند.  غذاهای ظریف را با دقت کامل برش بزنید و یا سخت ترین گوشت ها ، میوه ها و سبزیجات را بدون هیچ گونه فشار برش دهید. دسته آن با وزن سبک باعث میشود برای کار طولانی با چاقو هرگز خسته نشوید.  . با تهیه این چاقو دیگه یک وسیله برش عالی و بی خطر در بک کشو آشپزخانه خود خواهید داشت. جنس تیغه چاقو از فلز و فولاد ضد زنگ می باشد.

 • توان قدرتمند ۱۸۰ وات
 • صدا و لرزش کم
 • تیغه های ایمن
 • دارای یک تیغه اضافی برای غذاهای یخ زده
 • دارای دندانه های دوکاره از جنس استیل ضد زنگ و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
 • دارای کابل بلند و مارپیچی به منظور اشغال کمتر فضا
 • قابلیت نصب بر روی دیوار
 • چاقوی باطری با یک لمس برش آسان چاقوی بی سیم برای برش پنیر گوشت
 • تیغه فلزی ضدزنگ
 • بی سیم بدون نیاز به برق و منبع انرژی با با باتری قلمی
 • کاربرد : چاقوی آشپزخانه

 

چقو آشپزخانه برقی

 

چاقوی برقی بیسیم

چاقوی برقی بی سیم One Toch دارای یک تیغه استیل ضد زنگ با ماندگاری طولانی و یک موتور با قدرت بالا است که کار آشپزخانه را آسان می کند. به همان اندازه که وزن ناچیز دارد ، این یکی از بهترین چاقوهای برقی است که سخت ترین سبزیجات ، گوشت یا سایر مواد خوراکی را برش می دهد. در حالی که غذاهای نرم را برش می دهید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد چاشنی و پاره شدن آن ندارید زیرا این چاقو به آرامی‌ غذاها را برای شما برش میدهد.

 به شکلی طراحی شده است که به اندازه کافی قوی است تا وسایل مواد غذایی سخت را ببرد و در عین حال به شما امکان می دهد برش های جزئی و نازک را از ظریف ترین مواد غذایی تهیه کنید. با این کارد برقی ابعاد برش مواد غذایی شما زیباتر خواهد شد.

 

چاقو برقی ارزان قیمت

 

قابلیت ها

با استفاده از باتری کار میکند.
با استفاده از فناوری تک لمسی و یکپارچه کار می کند.
اندازه آن در هر کشو آشپزخانه متناسب است.
دو تیغه از جنس استنلس استیل است که دوام آن طولانی است.
دارای دسته سبک و متعادل است.

مزیت بی سیم بودن به این معنی است که می توانید بدون داشتن محدودیت و قرارگرفتن در نزدیکی یک پریز برق میتوانید در هر مکان در آشپزخانه و یا مسافرت از ویژگی های چاقوی برقی استفاده کنید. شما پس از اتمام کار خود میتوانید تیغه ها را جدا کرده و برای شستشو در ماشیسن ظرفشویی قرار دهیدو سپس به صورت جداگانه در کشوی آشپزخانه قرار دهید.

 

چاقوی برقی one touch وان تاچ

 

قیمت: ۴۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg