پودر گیاهی اچ ۸۰

معرفی پودر گیاهی H80 Sinless

پودر گیاهی H80 برای درمان نازایی فوق العاده قوی و اثر گذار ۸۰ گیاه

نوع مردانه مشکل نازایی ، ناباروری و اسپرم سازی را حل نموده است

نوع زنانه به تقویت تخمک گذاری و تنظیم قاعدگی کمک میکند

 

sinless H80

 

افزایش اسپرم سازی و تحریک ، افزایش میل جنسی، جلوگیری از کهولت جنسی ، بالابردن مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس ، کاهش سرد مزاجی آقایان ، بدون عوارض ، دارای مجوز بهداشت و …

اچ80

ترکیبات پودر جنسی گیاهی H80 :

H-80 از گیاهان دارویی متنوعی تشکیل یافته است و اصلی ترین امتیاز آن دانش فنی برای تنظیم ضریب مصرف و میزان اختلاط گیاهان می باشد .

هرگیاهی باید در مقادیری خاص استفاده شود تا اثر گذار باشد .

اگر کمتر از آن میزان باشد بی اثر خواهد بود و اگر به میزان بیشتری استفاده شود عوارض جانبی در بر خواهد داشت .

از سویی مصرف برخی گیاهان در کنار هم مفید و استفاده برخی گیاهان در کنار هم باعث تداخل و ایجاد عارضه میشود .

H-80 با استفاده از علم روز دنیا فرمولاسیونی منحصربفرد و بی رقیب را با لحاظ تمامی ملاحظات فنی تولید شده است .

اثرات H-80 بر قوای جنسی :

۱ – بالابردن تمایل جنسی برای مقاربت و انگیزش

۲ – تقویت اریکت شدن و بالابردن کیفیت و سختی آلت در هنگام نعوظ و حفظ سفتی آلت تا پایان ارتباط .

۳ – بالابردن مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس .

۴ – افزایش مقدار مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در مردان .

۵ – سرد مزاجی جنسی در اقایان را به نشاط جنسی بدل میکند .

۶ – تغییر اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

۷ – تقویت اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

۸ – ترمیم کلیه آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

۹ – جلوگیری از کهولت جنسی و توقف روند در صورت آغاز.( نشانه ها کهولت جنسی )

۱۰ – درصورت استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ شدن سایز و اندازه آلت تناسلی بصورت ماندگار و همیشگی در کمترین زمان ممکن میشود .

۱۱ – افزایش لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت اوج لذت جنسی

 

امتیاز ویژه این داروی گیاهی در بی عارضه بودن است. شادابی و نشاط جنسی اصلی ترین هدیه اچ ۸۰ است

برای افزایش تحرک و حرکت اسپرم و تقویت سایر فاکتورهای کمی و کیفی اسپرم با بهترین کیفیت

توضیحات تکمیلی پودر گیاهی H80  اچ ۸۰

تحرک اسپرم که در زبان عامه به جهش اسپرم و حرکت نیز شناخته میشود در شکل عادی ۶۰ درصد تحرک مطلوب است و کمبود تحرک اسپرم درمنی پایین تر از میزان شصت درصد بر ضریب لقاح و باروری اثر منفی داشته و اغلب منتحی به بچه دار شدن نمیشود .

مشاهده میشود حتی زمانیکه سایر فاکتورهای سنجش اسپرم در حد قابل قبول است تنها به دلیل کم بودن تحرک اسپرم ، زوجین نابارورند .

لذا تقویت و بالا بردن تحرک اسپرم می تواند تا حد زیادی از آمار ناباروری را کاهش دهد .

روش های مختلف داروئی که برای افزایش تحرک اسپرم بکار برده میشود ولی داروهای گیاهی کارآمد از اقبال عمومی بیشتری در بین پزشکان و مردم برخوردارند .

ترکیبی گیاهی قدرتمند و اثربخشی با نام H80 برای افزایش تحرک و حرکت اسپرم و تقویت سایر فاکتورهای کمی و کیفی اسپرم با بهترین کیفیت توانسته به راه حلی بی رقیب در این مسیر بدل شود .

افزایش معنی دار و بی نظیر در تمامی فاکتور های باروری از قبیل تعداد اسپرم ، تحرک و حرکت اسپرم ، تنظیم غلظت مایع منی ، افزایش سطح آنتی اکسیدانی برای ارتقاء مدت زمان زنده مانی اسپرم ، افزایش قابلیت حل کنندگی و نفوذ به دیواره تخمک ، کاهش تعداد اسپرم های دیسفورم ( اسپرم ها نافرم و معیوب ) ،افزایش میزان و حجم مایع منی از عملکرد های آزموده شده این محصول کاملا طبیعی و گیاهی است .

بهره گیری کامل از آخرین یافته های علمی جهانی و استفاده از اندوخته های طب سنتی این محصول را به یک محصول بی رقیب و وسیع الطیف بدل ساخته است .

 

اچ 80 مردانه سینلس H80 درمان نازایی

 

پودر اچ ۸۰ ترکیباتی از پودر جنسینگ اچ ۴۰ و گیاهان دیگر است .کافی است که تنها یک بسته از این مکمل بصورت مرتب استفاده شود تا نتایج آن بسرعت خود را نشان داده و برای همیشه باقی بماند . افزایش میزان مدت رسیدن به انزال و کنترل و تسلط بر انزال زودرس و شق شدن کامل آلت و افزایش میزان اسپرم و باروری و مایع منی و هر آنچه برای یک مقاربت طبیعی و قوای مردانه عادی و نرمال لازم است .

گیاهان دارویی هر کدام گنجینه ای از فواید و اثرات دارویی و درمانگر هستند و تجمیع چند نوع گیاه دارویی خاص و تقویت کنده مشهور در کنار هم یک فرمولاسیون جادوئی را برای مصرف کننده پدید آورده است که هیچ مشابه دیگری توان برابری و رقابت با آن را ندارد.

 

Sinless H80 پودر،H80،جنسی

 

آیا عوارضی دارد؟

عوارض و زیان و ضرر های مکمل h-80 تا کنون مورد خاصی گزارش نشده است . بدلیل قدرتمند بودن این محصول ممکن است در صورت استفاده بیش از دو بسته مشکلاتی بوجود آید . ولی چون بارها تاکید شده است که عموما یک بسته استفاده کافی است و تنها افراد بسیار ضعیف در صورت عدم نتیجه گیری از یک بسته h-80 فورتین هربال می توانند بسته دوم را مورد استفاده قرار دهند . در این صورت اصلا کار به مصرف تعداد بالاتری از حد مجاز در بدترین شرایط نمی رسد . برخی افراد که تعداد آنها بسیار اندک است شاید به یکی از گیاهان مورد استفاده آلرژی و حساسیت داشته باشند که در دو یا سه روز اول خود را نشان میدهد که بایدمصرف را قطع و با تماس سریع با ما اطلاع دهید تا کالای عرضه شده را پس گرفته و مبلغ عینا عودت داده خواهد شد . مکمل جینسینگ فرمول h-80 در بالاترین حد طبیعی بودن و غیر شیمیایی بودن قرار دارد . ۱۰۰درصد طبیعی و هربال است و در آن حتی از مواد نگهدارنده هم استفاده نشده است . از اجزاء موثر گیاهان موثر در تقویت جنسی تهیه میشود و از با کیفیت ترین ها بشکل کاملا دستچین گزینش میشود . امتیاز این محصول نسبت به سایر محصولات سلامت کامل ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب و مقدار ماده موثر بسیار بالا و اثربخش است.

نحوه و شیوه مصرف پودر گیاهی H80:

هر روز در دو وعده صبح و شب هر بار به اندازه یک قاشق چایخوری از پودر را درآبمیوه یا عسل مخلوط و میل نمایید .

 H-80 بگونه ای است که باید ۷۰ روز مستمر از آن استفاده شود .

 

عوارض جانبی پودر گیاهی H80

بدلیل کاملا گیاهی بودن و تولید تحت نظارت در ۱۰ سال گذشته هیچگونه عارضه ای گزارش نشده است.

 

H80

 

H80