پد CURA HEAT ضد درد قاعدگی و پریود بانوان

LADY PAD

 

داروهای مسکن را دور بریزید.پد های cura-heat مخصوص کاهش درد قاعدگی(پریود) با خاصیت معجزه آسا بسته ای گرم کننده جهت از بین بردن درد قاعدگی (پریود). پایداری و ماندگاری تا ۱۲ ساعت بعد از استفاده، با خاصیت انرژی سنگ های آتشفشان و برخی خواص گیاهی دارویی

 

اگر درد دوران قاعدگی شما را آزار میدهد.اگر در دوران قاعدگی(پریود) خود به دلیل درد نمی توانید در اجتماع باشید. اگر شما هم در دوران قاعدگی (پریود) نمیتوانید به خارج از منزل بروید. داروهای مسکن را دور بریزید.

این بار با تکنولوژی هزاره سوم میخواهیم خاصیت معجزه آسای پد های cura-heat مخصوص کاهش درد قاعدگی ( پریود ) را به شما بچشانیم.

بسته ی گرم کننده جهت از بین بردن درد قاعدگی می باشد که با این پد در دوران قاعدگی میتوانید به راحتی در اجتماع حضور داشته باشید.

این محصول دارای مجوز ورود محصولات پزشکی می باشد.

پایداری و ماندگاری تا ۱۲ ساعت بعد از استفاده

دارای مجوز وزارت بهداشت

با خاصیت انرژی سنگ های آتشفشان و برخی خواص گیاهی دارویی

بهبود گردش خون در رگها و مجاری

تسکین دردهای عامل سرمایی و گرفتگی عضلانی

 

 

خصوصیات:

پد مادون قرمز”لیدی”محصولی است با خاصیت انرژی سنگ های آتشفشان و برخی خواص گیاهی دارویی که ترکیب انرژی گرمایی ایجاد شده این محصول تا ۱۲ ساعت در

دمای ۵۰ درجه سانتیگراد درد را کاهش می دهد.عملکرد اصلی محصول شامل بهبود گردش خون در رگها و مجاری بخشهای مورد استفاده می باشد.

 مناسب برای:

 کاهش دردهای قاعدگی ، قاعدگی های نامنظم ، حفاظت تخمدان ، رحم و مراقبت های بعد از زایمان . تسکین دردهای عامل سرمایی و گرفتگی عضلانی

 

 

روش استفاده پد قاعدگی :

۱ بعد از برداشتن روکش پد حدود ۲ سانتی متر پائین ناف (روی پوست بدن) یا حتی روی لباس زیر چسبانده شود و جهت کاهش دردکمر بهتر است به همین فاصله آن را به کمر بچسبانید.

۲ هر دوره مصرف شامل ۲-۳ روز قبل از شروع قاعدگی و روزانه به مدت ۸ الی ۱۲ ساعت محسوب میشود.توصیه می گردد برای دردهای قاعدگی شدید و قاعدگی های ابتدایی ۳-۴ روز قبل از شروع قاعدگی (پریود) استفاده شود.

۳ استفاده از محصول در روزهای ابتدایی قاعدگی  بلامانع می باشد.

۴ ۲۰ الی ۳۰ روز جهت دردهای مختلف بعد از زایمان و حفاظت از تخمدان توصیه می شود.

 

 

 

توجه:

جهت استفاده شبانه روزی توصیه نمی شود.

در صورت تاثیر غیر طبیعی محصول استفاده از آن را متوقف نمائید.

به هیچ وجه برای افراد حامله استفاده نشود.

 

قیمت: ۷,۹۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg