هدفون حرفه ای TDK اورجینال

مدل EB800

TDK-Headphone

 

کیفیت ساخت هدفون های اورجینال و بینظیر TDK بسیار عالی بوده و از چکشی های بسیار با کیفیتی برخوردار است بطوریکه حالت آهنربایی آنها و سنگینی ناشی از  کیفیت ساختشان بطور محسوسی نمایان میشود سازگاری کامل و فوق استاندارد با محیط گوش شما  و عدم آسیب به فضای درونی آن از دیگر مزیت های این هدفون است. این هدفون از سوکت استاندارد ۳٫۵ میلیمتری پشتیبانی میکند که پاسخگوی استفاده بهمراه تقریبا ۹۵% از دستگاههای موجود در بازار خواهد بود. هدفون های TDK علاوه بر دارابودن ویژگی های کم نظیر و بعضا بینظیر دارای تاییدیه از DR.DRE میباشند که اطمینانی بالاتر و بهتر را به شما جهت استفاده و لذت بردن از این هدفون های قدرتمند و رویایی می دهد.

اندازه ای کوچک، صدایی پرقدرت
بسته بندی اوریجینال TDk و ضد ضربه
سازگاری کامل و فوق استاندارد با محیط گوش شما
این هدفون از سوکت استاندارد ۳٫۵ میلیمتری پشتیبانی میکند
پاسخگوی استفاده بهمراه تقریبا ۹۵% از دستگاههای موجود در بازار

TDK-EB800

 

هدفون های TDK علاوه بر دارابودن ویژگی های کم نظیر و بعضا بینظیر دارای تاییدیه از DR.DRE میباشند که اطمینانی بالاتر و بهتر را به شما جهت استفاده و لذت بردن از این هدفون های قدرتمند و رویایی می دهد.

بیس خروجی این هدفون خارق العاده در موزیک های مختلف به حدی است که جلوه ای واقعی از گوش دادن به یک موسیقی را برای شما فراهم میکند. هدفون های TDK کارایی منحصر به فرد و بسیار خوبی در استفاده از گوشی هایی همچون سری های گلکسی سامسونگ ، اچ تی سی ، سونی ، ال جی و… دارند.

 

TDK-headfon

 

بیس خروجی (BASS) این هدفون خارق العاده در موزیک های مختلف به حدی است که جلوه ای واقعی از گوش دادن به یک موسیقی را برای شما فراهم میکند. هدفون های TDK کارایی منحصر به فرد و بسیار خوبی در استفاده از گوشی هایی همچون سری های گلکسی سامسونگ ، اچ تی سی ، سونی ، ال جی و… دارند .  در استفاده از اکولایز های مختلف و حالتهای متفاوت آن بیش از پیش به قدرتمند بودن و با کیفیت این هدفون ها پی میبرید. بطوریکه کاملا متوجه تفاوت صدای بسیار قدرتمند و با کیفیت خروجی هدفونهای TDK با دیگر هدفون های هم رده و حتی اورجینال آن دستگاه خواهید شد.

همینک میتوانید این هدفون با کیفیت و حرفه ای را از فروشگاه اینترنتی خرید نمایید.

 

TH-EB800