وکس گیاهی ویژه صورت

از بین برنده تضمینی موهای زائد صورت

ایجـاد درخشنـدگـی و لطافـت در پـوست

تاثیر خارق العادها در از بین بردن موهای زائد نسبت به وکس معمولی

ایجاد لطافت در رشد دوباره مو

با تکنولوژی قدرتمند چسبندگی، دو برابر موهای زائد را

از بین می برد و حتی موهای خیلی کوتاه را نیز جدا می سازد

(حتی تا میزان ۲ میلیمتر کوتاه)

نتایج ماندگاری طولانی برای بیشتر از ۴ هفته از پوستی نرم و لطیف لذت ببرید.

حاوی ۲۰ عدد نوار واکس + ۴ عدد جایزه می باشد

 

vaxx

 

مراقبت برای پوست شما به لطف ترکیباتی که از پوست مراقبت می کنند، ثابت شده است که این محصول با مراقبت از پوست شما نرمی و لطافت بیشتری را نسبت به وکس معمولی بوجود می آورد، پوست شما بسیار لطیف و مرطوب می گردد.

موم انداختن یا وکس صورت، یکی از روش های از بین بردن مو های زائد با استفاده از ماده ای به نام «موم» یا «وکس» است…
پس از استفاده از موم پوست صورت صاف و نرم می شود. در این روش، ابتدا نوار وکس را روی پوست قرار داده، سپس با یک حرکت سریع در خلاف جهت رویش مو،نوار را از روی پوست برمی داریم. با انجام این کار موم همراه مو و پوست مرده از روی پوست جدا می شود .

مامی کسانی که از وکس گیاهی استفاده کرده اند از نتایج معجزه آسای آن را حیرت زده اند!!! این محصول گیاهی دارای عناصر غنی و ارزشمند و حاوی انواع پرو ویتامین های مورد نیاز پوست صورت می‌باشد. با نتایج ماندگاری طولانی ، برای بیشتر از ۴ هفته از پوستی نرم و لطیف لذت ببرید. آسان‌ترین، مؤثرترین و بی ضررترین راه از بین بردن ریشه موهای زائد صورت بدون هیچ سوزش و یا دردی و بدون عوارض جانبی

 

وکس-گیاهی

 

مزایای استفاده از وکس گیاهی:

پس از چند بار استفاده موهای صورت نرم تر و نازک تر می شوند.
این روش نسبت به دیگر شیوه ها ماندگاری بیشتری دارد. موها برای درمان ریشه شان و رشد دوباره به ۳ تا ۸ هفته زمان نیاز دارند. این در حالی است که در بقیه روش ها مو حداکثر تا یک هفته بعد روی پوست ظاهر می شود.
با استفاده از وکس گیاهی می توان مطمئن بود که مو دقیقا در نقاطی که ما می خواهیم از پوست جدا شود، به این ترتیب می توان ابروها را به بهترین صورت شکل داد.
اصلاح صورت با وکس گیاهی روشی ارزان و سریع برای رهایی از موهای زائد است.
این روش امنیت بسیار بالایی دارد. هنگام استفاده از وکس هیچ ماده شیمیایی ای استفاده نمی شود. البته پزشکان استفاده از این روش را برای مبتلایان به دیابت و افرادی که از نظر گردش خون در بدن دچار مشکل هستند، توصیه نمی کنند.

 

واکس-صورت

 
 

قیمت: ۲۴,۵۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg