نمک-زیبایی

نمک زیبایی

نمک شست و شوی بدن

 

namak_4

سفید کننده و روشن کننده پوست

رفع تیرگی های پوست

محصولی بسیار موثر برای رفع تیرگی پوست

رفع لک های ایجاد شده بر اثر استفاده از موم و اپیلاسیون

دارای خاصیت روشن کنندگی  

لایه‌بردار، از بین برندن سلول‌های مرده، بازسازی سلول‌های جدید

 احساس آرامش، از بین برنده درد و از بین‌برنده تیرگی و کبودی پوست

محصولی اعجاز انگیز برای شادابی و طراوت پوست

تسکین درد عضلات و مفاصل

فقط با یکبار امتحان تاثیر شگفت آور این محصول را ببینید!

 

اصطلاح نمک‌ زیبایی به کلیه مواد حلال در آب گفته می‌شود که شامل مواد معدنی جامد و مناسب برای استحمام می باشد. این ماده به تمیزی بیش‌تر کمک کرده و استحمام را دلپذیرتر می کند. پاک‌کننده مواد آرایشی بوده و فواید پزشکی دارند که با توجه به خواص مواد معدنی طبیعی موجود در چشمه‌های آبگرم تولید می‌شوند. در واقع نمک زیبایی همان کاری را می کند که چشمه های طبیعی آبگرم می کنند.

namak_5

namak-zibaee

 

 

به طور خلاصه نمک‌زیبایی دارای خواص زیر است:

  • با عصاره لاوندر
  • موجب شادابی،جوانی پوست می شود
  • از بین برنده ی لک و تیرگی
  • ضد حساسیت
  • محصول کشور تایلند
  • وزن:۳۰۰ گرم
  • دارای ویتامین های E ,B3
  • مخصوص رفع تیرگی های ناشی از اصلاح
  • دارای خاصیت روشن کنندگی

namak_1

namak_3

 

بعد از یک روز طولانی، گرفتن یک حمام گرم و اضافه کردن تنها چند گرم از نمک‌های مخصوص تجربه فوق‌العاده‌ایست که می‌توانید با آن خستگی پاهایی که تمام روز مجبور به ایستادن بوده‌اند، یا گرفتگی عضلات ناشی از پشت میزنشینی طولانی را برطرف کنید.


سابقه استفاده ازاین نمک‌ها و روش‌های استخراج آن اولین بار، ۲۷۰۰ سال بعد از میلاد، در چین منتشر شد.گفته می شود سقراط دوستان خود را تشویق می‌کرد تا از نمک دریا در درمان بیماری‌های مختلف استفاده کنند و بیماران خود را داخل آب دریا ببرند.

 

نمک شست و شوی بدن

نمک حمام محصولی بسیار موثر برای رفع تیرگی پوست مناطق اصلاح شده مانند زیر بغل و ناحیه حساس ، رفع لک های ایجاد شده بر اثر استفاده از موم و اپیلاسیون و همچنین از بین بردن سیاهی سر آرنج زانو و قوزک پا.این محصول دارای خاصیت روشن کنندگی است و چون منبعی غنی از ویتامین ای می باشد موجب شادابی،جوانی پوست شده و لطافتی کودکانه به پوست بدن شما داده و روند پیری پوست را کند می کند.نمک حمام اثر ضد بیماری های پوستی داشته و با جلوگیری از آزادشدن آنزیم های پوستی مانع الـــتهاب پوست شده و باعث حفظ رطوبت پوست می شود.این نمک ساخت کشور تایلند که منبع بهترین نوع این نمک در جهان است می باشد نمک حمام برای از بین بردن جای لک و جوش و همچنین رفع ترک پوست بسیار مناسب می باشد کافیست در زمان استحمام مقداری از نمک را کف دست ریخته و به صورت چرخشی روی محلی که نیاز هست بمالید این کار را تا زمانی که نمک در زیر دستان شما حل شود ادامه دهید. سپس اجازه دهید ۳ تا ۵ دقیقه روی پوست شما بماند و در نهایت با آب شستشو دهید ممکن است در مناطق اصلاح شده احساس سوزش مختصری شود.هر بسته نمک برای ۲۰ بار استفاده کافی می باشد. بعد از ۷ بار استفاده از نمک نتایج تاثیر آن به وضوح قابل مشاهده می باشد در صورت استمرار در استفاده از این نمک بازگشت تیرگی و لک و یا ترک پوست نخواهید داشت.

 

 

نمک-حمام

namak_2

 

 

قیمت: ۱۷,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg