کرم موبر دائمی باله آ – ساخت آلمان

Balea Cream

آیا به دنیال رفع موهای زائد بدن خود هستید؟  ما بهترین و آسان ترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم  این موبر یک محصول جدید بوده و اصل آلمان می باشد! با این موبر بدون احساس حتی کوچکترین درد برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید.  قابل استفاده برای آقایان و خانم ها

 

balea-mobar

 

کرم موبر دائمی balea تنها کرم موبری بوده که در سال ۲۰۰۹ توانسته رتبه اول را در بین کرم های موبر در دنیا رتبه اول را کسب نموده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت اروپا بوده و تتها کرمی بوده که پس از چندین بار استفاده جواب قطعی را به شما خواهد داد.

نام محصول: کرم موبر دائمی Balea محصول کشور آلمان

بسته بندی این محصول بسیار شیک و جذاب است ، در پشت بسته توضیحات کاملی در مورد این محصول نوشته شده است که خواندن و عمل به این نکات بسیار ضروری میباشد.

در توضیحات این محصول قید شده که یک اسپاتول ( میله ) برای کمک به هر چه بهتر زدودن موهای زیاد قرار دارد . شاید در ابتدا به نظر برسد که مالیدن موبر با این وسیله به بدن کاری سخت باشد ولی بعد از اینکار طولی نمیکشد ( ۵ الی ۱۵ دقیقه ) که کل موهای زاید میریزند. بعد از اینکه موها ریخته شدند باید محل مورد نظر را با آب ولرم بشورید.

کرم balea دارای فرمول خاصی بوده که پس از سه بار استفاده پیاز مو را ضعیف کرده و مانع رشد دوباره مو های زائد می شود.

برای جلوگیری از حساسیت و التهاب و همچنین برای درخشندگی و لطافت پوست طبیعت سخاوتمندانه عناصری مثل لانولین و پرو ویتامینها را برای شما به ارمغان آورده است .

 

BaleA

 
وجود جلبکهای دریایی و عناصر سودمند دیگر در کرم balea وجه تمایز این محصول با انواع مشابه است که آنرا به پرفروشترین کرم مو بر در بین مو برهای دائمی در سال ۲۰۰۹ کرده است.

این محصول بر خلاف سایر محصولات خارش و خشکی پوست بعد از عملیات موزدایی را موجب نمیشود.

عسل و جلبک‌های دریایی موجود در این کرم با نفوذ به غشاء داخلی پوست ، فولیکول‌های ریشه موهای زائد را در بر گرفته و همانند یک سر محکم مانع رسیدن اکسیژن و مواد غذایی به ریشه آنها می‌شود و درنتیجه موهای زائد به تدریج ضعیف و ضعیف‌تر شده ، موهای زائد به پرزهایی ضعیف و نازک تبدیل شده و پس از چندبار استفاده به‌طور کلی از بین می‌روند . لانولین موجود در این محصول از التهابات پوستی ،سوزش ، درد و حساسیت جلوگیری نموده و پروویتامین‌های موجود در این کرم موجب شادابی و لطافت پوست بدن می‌گردند .با استفاده از کرم موبر دائمی Balea پوستی صاف ، بدون مو، شاداب و جذاب خواهید داشت.

فریب کرم های تقلبی با قیمت های ارزان تر را نخورید کلیه کرم های ارائه شده توسط این فروشگاه اوریجینال و ساخت آلمان میباشد.

 

Depilatory-balea-cream

 

برخی از ویژگی های این محصول:

قابل استفاده هم برای خانمها و هم برای آقایان برای تمامی نواحی بدن

در دو اسانس متفاوت ( بدون بو – نارگیل)

کرم موبر دائمی باله آ

۱٫ از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

۲٫ بدون ایجاد التهاب و حساسیت پوستی

۳٫ دارای تائیدیه وزارت بهداشت

۴٫ دارای عناصری مانند لانولین و پروویتامین

۵٫ دارای ضمانت نامه کتبی

۶٫ دارای بروشور استفاده فارسی

۷٫ ۲۵ روز خدمات پس از فروش

۸٫ قابل استفاده بریا خانمها و آقایان

۹٫ قابل استفاده برای تمام نواحی بدن

۱۰٫ ساخت کشور آلمان محصول کمپانی DM
 

موبر-باله آ

 

قیمت: ۳۲,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg