ظروف نگهداری غذای نانو

 

حاوی ۱۰ تیکه یا ۵ ظرف

 

NanoDishes

 

با استفاده از ظروف جادویی نانو می توانید مواد غذایی را به مدت طولانی نسبت به سایر ظروف نگهدارنده غذا در اختیار داشته باشید و از فاسد شدن آنها جلوگیری نمایید. این ظروف قابلیت نگهداری طولانی مواد غذایی با حفظ خواص اولیه را دارا می باشد.

عملکرد ظروف نگهدارنده مواد غذایی :

به مرور زمان از مواد غذایی گازهای مانند گاز متان منتشر می گردد که باعث فساد آنها می گردد.اما خاصیت اصلی این ظروف نانو جذب این گازهای متصاعد شده می باشد که باعث می گردد مواد غذایی موجود در این ظروف مدت طولانی تری تازه باقی بمانند.

 

مزایای ظروف نانو :

حفظ ویتامینهای موجود در غذا و تازه نگهدارنده مواد غذایی برای مدت طولانی
تولید شده از مواد آنتی میکروبیال نانو تکنولوژی
عدم راهیابی نم و رطوبت و نور به داخل ظروف نانو
ضد میکروب و ضد باکتری
جلوگیری از پخش بوی مواد غذایی در یخچال
قابلیت استفاده در یخچال و مایکرو ویو

 

توضیحات تکمیلی
با این محصول که شامل نانوذرات نقره ضد باکتریایی است می‌توان مواد غذایی را سه تا چهار برابر طولانی‌تر از حد معمول و با حفظ رنگ، طعم و ارزش غذایی درون آن تازه نگه داشت. همچنین می‌توان از آن در نگهداری میوه‌ها، سبزیجات، نان‌ها، انواع پنیر، سوپ‌ها، گوشت و انواع سس استفاده کرد. محفظه این نگهدارنده از پلی پروپیلن نفوذناپذیر است که به ساختار مولکولی آن نانوذرات نقره اضافه شده است تا با خاصیت ضدباکتریایی و بوگیری نقره، از رشد قارچ، کپک و بوی مواد غذایی جلوگیری شود. این ظرف دارای درزگیر سیلیکونی است که مانع ورود هوا و اکسیداسیون می‌شود. با انجام آزمایش در ۲۴ ساعت، کاهش ۹۸ درصدی رشد میکروب‌ها در این ظرف در مقایسه با انواع معمولی مشاهده شد. این محصول ضد حرارت و بادوام است و می‌توان از آن در مایکروویو نیز استفاده کرد و خواص نانوذرات نیز پس از شستن و یا استفاده در مایکروویو همچنان باقی می‌ماند.

 

nano-10p

 

قیمت: ۲۸,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg