صابون حلزون ضد آکنه و جوش

Acne Snail Soap

زیبایی پوست به ویژه صورت مهمترین بخش از زیبایی کل بدن را تشکیل می دهد. مهمترین بخش در ارتباط بین افراد مشاهده فیس تو فیس و یا چهره به چهره است. از دلایلی که میتواند اعتماد به نفس را در ارتباطات در فرد کاهش دهد جوش ها و آکنه های روی پوست می باشد. یک صورت زیبا و صاف و بدون هیچ لک و جوش جذابیت را بالا برده و میزان اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد. در فروشگاه لردیا امروز قصد معرفی محصول ویژه ای را برای پوست و صورت شما تدارک دیده ایم. با صابون ضد جوش حلزون زیبایی را لمس کنید و از آن لذت ببرید.این صابون توسط متخصصان پوست و زیبایی بارها مورد آزمون قرار گرفته و نتیجه رضایت بخش عملکرد را دریافت نموده است. این صابون پایین ترین درصد مواد نگهدارنده ، فاقد رنگ و مواد حساسیت زا می باشد. با صابون حلزون به مباره جوش های ریز و درشت صورت و پوست خود بروید. این محصول با تایید و مجوز رسمی وزارت بهداشت عرضه می شود.

 

halazon-soap

 

Touch Me Beuty

آیا جوش و آکنه صورت و پوستتان ، شما را آزار می دهد؟  آیا از مصرف کرم ها و صابون های مختلف خسته شده اید؟

این محصول با کاهش دادن چربی پوست ، کاهش دادن جوش و جای جوش به از بین بردن عیوب پوستی و در نتیجه به ترمیم پوست شما کمک می کند.

بدون رنگ ، بدون مواد حساسیت زا و با کمترین مقدار مواد نگهدارنده

کاملا آزمایش شده زیر نظر متخصصان پوست و زیبایی

 مرطوب کننده ، تمیز کننده پوست به صورت عمقی

درمان جوشهای ریز و بدخیم

 

صابون-حلزون

 

عصاره حلزون شامل ترکیبات شگفت آوری است که شفا و درمان مشکلات پوست انسان است. همچنین از پوست لایه برداری کامل می کند، سلول های مرده را ترمیم سازی می کند و سطوح پوست را صاف و زیبا می نماید.

تمامی ترکها ، چروکها و جای زخم ها را کاهش می دهد و از بین می برد و پوست را تمیز و شفاف نگه می دارد.  کرم معجزه گر حلزون Touch Me محصولی برای تمامی خانم هایی که صورتی پر از جوش دارند و میخواهند برای همیشه از شر تمامی جوش ها راحت شوند با مصرف این محصول زیبایی خود را چندین برابر نمائید.

این محصول کاملا اورجینال بوده و با نمونه های تقلبی و بی کیفیت و بی تاثیر بسیار متفاوت است.

 طریقه مصرف:
روزی دو بار بر روی پوست خیس و یا در حین استحمام بمالید و شستشو دهید.

 

اثر-صابون-حلزون

 

 

قیمت: ۱۴,۹۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg