زمین شوی چرخشی سطلی فلزی اسپین اند گو

Spin & Go

 

spin & go

 

توضیجات محصول

برای زمین شوی سطل دار Spin & Go مهم نیست که چه سطحی باشد حتی کنارها یا دیوارهای حمام و دستشویی به راحتی تمیز می شود و حتی زیر میز، تخت خواب و گوشه ها را نیز تمیز می کند. دیگر لازم نیست به آن دست بزنید کافیست دسته تی را بسمت پایین فشار دهید تا آبی که روی کف شوی شماست سریع خشی شود.

در تی سطلی Spink & Go می توانید از قسمت های سر مختلف برای اهداف گوناگون استفاده کنید. یکی برای اتاق خواب ها، یکی برای دستشویی، یکی برای محوطه بیرونی خانه ، یکی برای ماشین و خیلی جاهای دیگر

 

ویژگی های محصول

» چه خیس و چه خشک تمیز می کند ، گردگیری می کند و هیچ اثری باقی نمی گذارد.

» الیاف میکروفیبر قسمت سر تی قابلیت جذب بالایی داشته و در مقابل چرک، کثیفی، لکه و مو بسیار مقاوم هستند. برای تمیز کردن هر نوع کف و سطح سفتی مناسب است. هنگامی که این الیاف خشک هستند

» جنس میکرو فیبر آنها بسیار لطیف و نرم است و برای گردگیری مبلمان و سطوح بسیار ایده آل و بی نقص است.

 

 

 

برخی از امکانات و قابلیتها:

طراحی نو و مبتکرانه با یک سیستم چرخشی خشک کن

جنس میکرو فیبر آنها بسیار لطیف و نرم

گردگیری آسان مبلمان و سطوح بسیار ایده آل و بی نقص

این تی بسیار سریع و مؤثر تمیز می کند

 

الیاف میکروفیبر قسمت سر طی ، قابلیت جذب بالایی داشته و در مقابل چرک ، کثیفی لکه و مو بسیار مقاوم می باشد. این وسیله برای تمیز کردن تمام سطوح مناسب است.

هنگامی که این الیاف ، خشک هستند،جنس میکروفیبر آن ها بسیار لطیف و نرم است و برای گرد گیری مبلمان و سطوح بسیار ایده آل و بی نقص می باشند.

طراحی نو و مبتکرانه با یک سیستم چرخشی خشک کن توکار که به کار تمیز کردن طی قدرت می بخشد و کاملاً تمامی آب اضافه ی طی را می گیرد. دیگر دستهایتان هنگام چلاندن طی یا شستن آن کثیف نمی شوند.

 

زمین شوی سطی فلزی

 

سایر ویژگی ها

زمین شوی چرخشی spin & go یکی از بهترین محصولات برای نظافت کف بوده که با تکنیک چرخش ، تی زدن را برای شما بسیار راحت می کند.در نتیجه آب اضافی را درتی باقی نمیگذارد و دیگر نیازی به خشک کردن آن نیست.از طرفی الیاف بکار رفته در سر تی بسیار بادوام بوده و هر لکه ای را به آسانی از سر راه خود بر میدارد.

این تی چه خیس باشد و چه خشک،سطح مورد نظر را تمیز و گردگیری می کند و هیچ اثری از لکه و کثیفی باقی نمی گذارد.

می توانید از قسمت های سر مختلف برای اهداف گوناگون استفاده کنید

یکی برای اتاق خواب ها، یکی برای دستشوئی، یکی برای محوطه بیرونی خانه، یکی برای ماشین و خیلی جاهای دیگر

 

زمین شور اسپین اند گو

 

قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/WYDJHj