رقص نور لیزری پیشرفته با ذخیره بیش از ۵۰ طرح

با دو لیزر سبز و قرمز

دستگاه موسیقی که به این وسیله وصل میشود هر چه میخواهد باشد از ضبط صوت و دی وی دی گرفته تا کامپیوتر و واکمن با نوری که از آن ساطع می شود نوری خیره کننده و جذاب به محیط اتاق شما میدهد.

با این دستگاه یک رقص نور دی جی و خیلی شگفت انگیز را تجربه خواهید کرد. که نور آن مثل یک فواره رنگی نسبت به میزان صدا بالا و پائین میپرد.

 

Laser-Stage-Lighting-1

 

این رقص نور لیزری بسیار پیشرفته از دو لیزر تشکیل شده که دارای دو رنگ سبز و قرمز می باشد و هم زمان شما می توانید رنگ زرد را ببینید هنگامی که این دو رنگ با هم مخلوط می شوند و طرح های بسیار زیبا و جذابی در حافظه این دستگاه ذخیره شده است. این دستگاه در جشن های شما آماده استفاده می باشد کافی است از جعبه خارج کنید و به برق بزنید و در کنار یک اسپیکر که موزیک بلندی پخش می کند قرار دهید و از آنجایی که این دستگاه دارای سنسور می باشد طرح های که در حافظه این دستگاه ذخیره شده اند شروع به نور افکنی کرده یا می توانید به حالت اتوماتیک قرار داده که طرح ها خود به خود عوض می شود و شما می توانید با دکمه های که در این دستگاه می باشد سرعت عوض شدن طرح ها را تغییر دهید . همراه پایه مخصوص جهت نصب روی سقف و اتاق و غیره…

 

Laser-Stage-Lighting-2

 

 

ویژگی ها:

لیزر مکعبی شکل با رنگهای قرمز و سبز

منبع برق: ۲۲۰V/110V

میزان قدرت برق خارج شده: رنگ قرمز ۱۰۰ میلی وات و سبز: ۳۰میلی وات

کنترل: DMX 512 4 Channels

حالت تنظیم: با صدا یا اتوماتیک و یا با طرح های تکی

عملکرد: با ذخیره بیش از ۵۰ طرح و دو حالت تند و آهسته

طرح ها: شامل طرح های خود دستگاه یا گل و مکان و یا می تواند شامل اسم شود.