راویولی ساز

دستگاه چرخ خمیرزن و راویولی ساز

 

راویولی ساز

 

توضیحات

راویولی (به ایتالیایی: Ravioli)‏ نوعی پاستای بالشتی شکل کوچک و مغز پر ایتالیایی است که به صورت چهارگوش یا گرد تهیه شده و مواد گوناگونی همچون پنیر، گوشت یا سبزیجات، ترکیبات درون آن را تشکیل می دهند. راویولی ها را برای خوردن ابتدا در آب جوش پخته، سپس آب کشان کرده بر رویشان خامه، پنیر و یا سس گوجه فرنگی می ریزند و ترکیب به دست آمده را در اجاق می پزند

 تهیه خمیر راویولی پاستای بالشتی (شکم پر) در نگاه اول ظاهر پیچیده و دشواری دارد. آماده کردن خمیر راویولی، قرار دادن ورقه ها روی یکدیگر، بستن و برش دادن به تکه های مساوی، فرایندی سخت و زمان بر است و حرفه ای ترین آشپز ها را نیز به چالش می کشد.

اما دستگاه راویولی ساز تمام این مراحل رو به آسانی برای شما انجام میدهد. در زمان کوتاهی با کمک دستگاه راویولی ساز پاستای شکم پر خودتون رو آماده کنید و نوش جان کنید.

 

»» نوع دستگاه ساده چرخ خمیر زن و رشته کن را در اینجا میتوانید مشاهده کنید.

طرز تهیه خمیر راویولی

تخم مرغ و شیر و نمک و روغن را مخلوط می کنیم و کم کم آرد می ریزیم و بهم می زنیم تا مایه خمیر شود بطوریکه بدست نچسبد و زیاد هم سفت نشود. روی خمیر را می پوشانیم تا یکی دو ساعت بماند و خمیر کمی ور بیاید.

• برای دستور تهیه راویولی خوشمزه به سبک ایتالیایی میتونید به این صفحه سر بزنید.

 

nsj'hi راویولی ساز

خصوصیات

این دستگاه حفره های خمیر را به صورت یکسان درست کرده و مواد داخل آن را به صورت یکنواخت توزیع میکند. از ویژگی های دیگر دستگاه راویولی ساز راحتی در شستشو آن می باشد که بسیار سریع و در زمان کوتاه تمیز میشود.

این دستگاه در دو حالت به شکل فتوچینی و راویولی برش زده و خمیر را در ضخامت های مختلف برای انواع نان ، پیتزا ، فوندانت پیراشکی و … آماده میکند. راویولی ساز بدون برق یا باتری کار میکند و دارای گیره جهت اتصال و فیکس شدن بر روی میز را دارد. جنس بدنه از استیل ضد زنگ بوده و دارای ۳ شیار و ۹ دنده می باشد.

 

راویولی ساز پاستای شکم پر

 

ویژگی ها راویولی ساز

» برش در دوحالت به شکل فتوچینی و راویولی

» قابل استفاده برای آماده کردن خمیر در ضخامت های مختلف،انواع نان،پیتزا،فوندانت پیراشکی و …

» بدون نیاز به برق یا باتری

» دارای گیره جهت اتصال و فیکس شدن روی میز

» جنس استیل ضد زنگ

» دارای سه شیار

» دارای ۹ دنده جهت تنظیم ضخامت خمیر

» بدون صرف انرژی و وقت زیاد

» قابل استفاده در منازل،رستورانها،قنادی و …

 

دستگاه پاستای بالشتی شکم پر راویولی

 

 

قیمت: ۱۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/hmQiWq