دوربین شکاری دو چشم

Binoculars

 

دوربین شکاری دو چشم

 

توضیحات

به بیان ساده ، دوربین شکاری از یک سری لنزها ، عناصر و منشورها استفاده می کند تا نمایی بزرگنمایی از افراد ، مکانها یا چیزهای دور داشته باشد. استفاده از دو لوله نوری موازی به شما امکان می دهد با دو چشم باز مشاهده کنید، که راحت تر و طبیعی تر از استفاده از محدوده لکه بینی یا تلسکوپ است – که نیاز دارد تا یک چشم را بسته نگه دارید. علاوه بر این ، با باز بودن هر دو چشم ، عمق میدان شما را حفظ می کند و تجربه ای غنی را برای شما رقم می زند که در آن صحنه جلوه ای ۳ بعدی به شما می بخشد.

منشور دوربین شکاری

اگر به خرید دوربین های شکاری رفته اید ، متوجه شده اید که بعضی ها بسیار ساده تر به نظر می رسند ، در حالی که برخی دیگر چوکراتر به نظر می رسند. دلیل این است که ظاهر بدنی و اندازه یک دوربین دوچشمی با توجه به نوع منشوری که از آن استفاده می شود تعیین می شود. منشورها برای تصحیح جهت گیری منظره به صورت افقی و عمودی استفاده می شوند تا صحنه طبیعی به نظر برسد. بدون منشور ، دوربین شکاری همه چیز را به سمت وارونه نگاه می کند.

 

دوربین دوچشمی شکاری قوی

 

دوربین قوی با زوم ۱۰ برابر

دوربین دو چشمی با بزرگنمایی قدرتمند تا ۱۰x و سیستم مرکز فوکوس محصولی کاربردی جهت شکار و مسافرت می باشد. بزرگنمایی و هدف همه دوربین های شکاری با مجموعه ای از اعداد مانند ۱۰×۴۲ و ۷×۲۰ مشخص می شوند که به ترتیب به بزرگنمایی و قطر عدسی لنز آنها اشاره می کنند. با استفاده از ۱۰×۴۲ به عنوان نمونه ، ۱۰x بدین معنی است که دوربین شکاری دارای ۱۰ برابر قدرت بزرگنمایی است ، و باعث می شود نمای از طریق آنها ۱۰ برابر نزدیک تر از آنچه که با چشم غیر مسلح به نظر می رسد نزدیک شود. در بیشتر مواقع کاربران باید به دنبال دوربین های شکاری از قدرت ۷x تا ۱۰ برابر باشند.

 

دوربین شکاری ارزان و قوی

 

توضیحات تکمیلی

دوربین شکاری وسیله ا‌ی دستی است برای بزرگنمایی اجسام دور. عمل بزرگنمایی به‌وسیله عبور تصاویر از دو سری لنز مجاور و یک منشور ایستاده صورت می گیرد. دوربین‌های شکاری تصویر را ایستاده نشان می دهند برعکس تلسکوپ‌ها که تصاویر را وارونه می نمایانند. معمولا بر روی دوربین های دوچشمی سه رقم حک شده‌ است. رقم نخست که به نشانه x ختم شده‌ است، مثلاً ۶x، بیانگر آن است که دوربین تصویر را چند برابر اندازه واقعی درشت تر میکند. رقم دوم، مثلا ۳۰ یا ۳۵، قطر عدسی را به میلیمتر نشان میدهد. رقم سوم بیانگر آن است که از فاصله ۱۰۰۰ یاردی (۹۱۰متری) یک منطقه‌ با چه پهنایی مشاهده می شود.

 

دوربین شکاری زوم ده برابر قیمت ارزان

 

تفاوت دوربین ها و قیمت آن ها

نوع جنس بدنه دوربین و آلیاژ آن – نوع ساخت از لحاظ ضد آب بودن یا نبودن – داشتن گاز داخلی جهت ممانعت از ورود آب و گردو غبار و خلوص گاز داخلی که منجر به تصویری شفافتر میشود- نوع کیفیت منشور بکار رفته ، نوع لنز و نوع تراش لنز ، نوع پوشش لنز های دوربین (کوتینگ) – میزان قطر عدسی شیئی ، متعاقب آن میزان بزرگنمایی – متعلقات جانبی یک دوربین ، کمپانی سازنده آن و در نهایت در یک کلام شفافیت تصویر ، تاثیر بسزایی در قیمت گذاری و تمایز دوربین های مختلف از یکدیگر دارد.

 

 

قیمت: ۸۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

فروشگاه خرید