گردو شکن

  دستگاه گردو شکن و بادام شکن

 

ویژگی­ های دستگاه گردو شکن :

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png شکستن پوست گردو و بادام

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png شست و شو بسیار راحت و آسان

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png طراحی زیبا و مدرن

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png کمترین میزان شکستگی مغز گردو با کنترل شدت ضربه وارده

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png استفاده به صورت دستی و بسیار آسان

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png وزن سبک و کم حجم

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png قابل استفاده در شیرینی پزی و رستوران و آشپزخانه

http://lordia.org/wp-content/uploads/2014/07/tik.png شکستن بوسیله چرخش و اهرم ثابت

 

gerdoo-shekan-1 gerdoo-shekan-3

 

 

دستگاه گردو شکن :

فرآوری گردو درکشورهای بزرگ تولید کننده گردو (آمریکا، چین، اکراین و ترکیه) به صورت صنعتی انجام می گیرد، ولی در کشور ایران به دلیل عدم وجود چنین کارخانه هایی، فر آیند فرآوری گردوی ایرانی به روش سنتی، یعنی درون خانه ها و بدون رعایت اصول بهداشتی و استاندارد های بین المللی و به کمک دست انجام می گیرد و معمولا خانواده های ایرانی اغلب گردو را با پوست خریداری میکنند.شکستن پوست گردو بدون آسیب رساندن به مغز گردو امری مهم در بین افراد تلقی می شود و همواره سعی میکنند تا مغز را به طور سالم جداسازی کنند.تا برای تزیین غذا ها و انواع خوراکی ها زیباتر جلوه کند.

به منظور رفع این کمبود می توان از شکننده های خانگی گردو که توانایی کنترل فشار و ضربه جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به مغز گردو در حین شکستن می باشند به افراد را می دهد استفاده کرد.

 

 

gerdoo-shekan

 

دانستنی هایی پیرامون گردو و خواص آن :

مغز گردو دارای پروتئین،قند ،آب و ویتامین، املاح معدنی و همچنین مواد چربی است. مقدار فسفر موجود در گردو با ماهی و برنج و حتی تخم مرغ نیز برابری میکند. برگ و پوست گردو مقوی و تصفیه کننده خون است .

گردو حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و پلی فنل های مفید بسیاری است. اما اغلب اثرات معجزه آسای  گردو  بر روی سلامتی انسان به دلیل وجود مقادیر زیاد اسیدهای چرب اشباع نشده و امگا ۳ است. اسیدهای چرب امگا ۳ علاوه بر محافظت از سیستم قلبی عروقی، از تکثیر سلول های سرطانی نیز جلوگیری می نمایند و همچنین در سلامت سیستم عصبی و پیشگیری و کنترل بیماری هایی همچون افسردگی نقش مهمی ایفا می کنند.

چربی‌های  مفید موجود در گردو، کلسترول بد خون را کاهش داده و از تصلب شرایین پیشگیری می کنند. مطالعات انجام شده در دانشگاه ‌هاروارد بیانگر این مطلب است که مصرف گردو خطر مرگ ناگهانی ناشی از اختلالات قلبی و گرفتگی عروق را کاهش می‌دهد.

 

 

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

 

لینک مرتبط محصول: گردو شکن