دستگاه اتو فر مو برقی بابلیس Babyliss

As Seen On TV

 

آیا از مو های یکنواخت و بدون حالت خود خسته شده اید؟

آیا از هزینه های بالای آرایشگاه ها برای فر مو ناراضی هستید؟

آیا صرف زمان طولانی برای فر کردن موهایتان برایتان عذاب آور است؟

آیا از موادهای شیمیایی مختلف مضر برای فر مو نگرانی دارید؟

آیا می خواهید مو های فر  خوش حالت و جذابی داشته باشید؟

 

babyliss

 

امروز میخوایم در فروشگاه اینترنتی لردیا به معرفی محصول فر مو با برند بابلیس یا BABYLISS بپردازیم. خیلی از خانم ها و حتی گاها آقایون از مدل موی صاف و یکنواخت خودشون رضایت ندارند و دوست دارند مو های فر و حالت دار زیبایی رو داشته باشند. در گذشته با استفاده از شانه ها و بیگودی فر مو و صرف ساعت ها زمان و عذاب و رنج فراوان موهای خودشون رو فر و حالت دار میکردند. اما امروز شما رو با وسیله ای آشنا میکنم که خیلی خیلی آسون و خیلی سریع موهای شما رو به حالت های مختلف و متنوع فر تبدیل می کند..

 

HairCurls

شما با این دستگاه فر مو براحتی و بدون استفاده از شانه یا بیگودی های رایج قدیمی و بدون نیاز به شخصی دیگر موهای خود را به زیبایی و به دلخواه خود فر کنید. این فوق العاده نیست؟!

ضمانت کیفیت محصول درجه ۱

 

babyliss-set

 

آموزش و نحوه کار:

خب نحوه کار این دستگاه بسیار آسونه و به قولی کاربر پسنده! یه دسته مو به دلخواه (هر چی کمتر بهتر) انتخاب کنید و سر دسته مو را لای گیره دستگاه بزارید و با فشار دادن اهرم دستگاه مو ها رو به دور میله  بپیچید و بعد از چند ثانیه رها کنید تا موهاتون حالت بگیره. این کار رو با دسته کردن قسمت های دیگر موهای سرتون ادامه بدید تا کل موهاتون فر بشه و حالت بگیره. بعد از چند دقیقه از فر شدن موهاتون لذت خواهید برد  بدون اینکه نیاز به کسی داشته باشید و یا وقت و پولتون رو هدر داده باشید.

اگر دقت کنین میبینین در انتهای دستگاه یه کلاهک پلاستیکی تعبیه کردند تا به راحتی بشه انتهای اون رو گرفت و راحت تر باهاش کار کرد.

 

fer

 

امکان فر مو به صورت ریز و درشت با استوانه مارپیچ پوشیده از سرامیک با ضمانت ۵ ساله

بدون آسیب رساندن به موهای شما

بعد از استفاده از دستگاه فر موی بابلیس مطمئنا تفاوت نگاه خیره دیگران به خود را متوجه خواهید شد!!

 

babyliss-curl

 

قیمت: ۷۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg