خامه ساز  و کف ساز اتوماتیک CATER

Milk Forther

یک دستگاه اتوماتیک و فوق العاده برای ایجاد کف و خامه

با باتری کار میکند و بسیار کم مصرف است

 

خامه ساز CATER

 

چرا دستگاه خامه ساز؟

اگر تا بحال در منزل بصورت دستی با همزن و قاشق و یا میکسرهای خانگی؛ خامه زده شده درست کرده اید پس دیده اید که چندین دقیقه همزدن خامه با قاشق چقدر سخت است و یا بیرون آوردن میکسرتان از کمد آشپزخانه چقدر مشکل است ، تازه … پس از درست شدن خامه زده شده ؛ شستشوی کاسه میکسر و تیغه های آن چقدر وقت گیر است. مخصوصا اگر یک مهمانی گرفته باشید و بخواهید یک دسر مختصر تهیه کنید و خرید کپسولهای اسپری خامه زده شده برای تهیه دسر چند نفره در مهمانی بصرفه نیست! امروز دستگاهی رو بهتون معرفی میکنیم که مشکل خامه درست کردن رو برای شما حل میکند.

 

خامه ساز CATER

 

توضیحات محصول خامه ساز و کف ساز:

کف شیر برای تزئین روی کاپوچینو مناسب است، اما فوم شیر برای تزئین لاته و مخلوط کردن با قهوه به کار می‌رود. خامه ساز cater یک دستگاه اتوماتیک و فوق العاده برای ایجاد کف و خامه می باشد که با آن می توانید بسیار راحت کف و خامه ی شیر را برای رسپی و دستور العمل های مختلف نوشیدنی های قهوه از جمله کاپوچینو تهیه نمایید. این دستگاه توسط باتری کار می کند و بسیار کم مصرف است.

 

روش تهیه:

تنها کافیست شیر گرم ۶۰-۷۰ درجه را در مخزن دستگاه ریخته و آن را روشن نمایید.کار با این کف ساز بسیار ساده است و شما میتوانید از انواع شیرهای پرچرب و کم چرب برای تهیه کف شیر استفاده کنید.کف شیر تولید شده توسط این دستگاه غلیظ و ماندگار است.شما می‌توانید از این دستگاه برای میکس کردن هات چاکلیت و … با شیر استفاده کنید. ظرفیت برای گرفتن کف شیر مناسب ۳۰۰ میلی لیتر

یکی از دلایلی که این دستگاه رو دوست داشتنی میکنه اینه که خامه ای که به این روش درست میشه از خامه زده شده تجاری هم سالم تر هست و هم بصرفه تر و اینکه در درست شدن آن هیچ نیازی به سفیده تخم مرغ نیست.

 

خامه ساز CATER

 

قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg