دستگاه برش و پوست کن آناناس ایزی اسلایسر

Easy Slicer

پوست کن آناناس ایزی اسلایسر فلزی

 

با اسلایسر فلزی کافیه سر آناناس را برش دهید و کاملا جدا کنید. بعد ایزی اسلایسر را روی اناناس گذاشته و با فشار رو به پایین بچرخانید. به همین سادگی شما میوه اناناس را به شکل ورقه حلقه ای در بیاورید.

 

دستگاه برش و پوست کن آناناس

 

توضیحات محصول

تا به حال چگونه آناناس میخوردین؟ احتمالا همیشه فقط کمپوتش رو استفاده کردید. اما برای بهره بردن از خواص بی نظیر این میوه خوشمزه (در پایین میخوانید) بهتر است آن را به صورت مصرف کنید. با دستگاه برش easy slicer فلزی براحتی اناناس تازه را خودتان پوست کنده و نوش جان کنید.

برای این کار سر اناناس را برش دهید و کاملا جدا کنید. بعد ایزی اسلایسر فلزی را روی سر آناناس بگذارید و با فشار رو به پایین بچرخانید. به این ترتیب میوه آناناس به شکل زیبا و شکیل ورقه حلقه ای در می آید و آماده مصرف میشود.

 

پوست کن آناناس

اسلایسر اناناس

 

خواص میوه آناناس

از مزایای مهم آناناس طبیعی می توان به جلوگیری از سرطان ، کمک به هضم و گوارش ، شادابی پوست، کمک به انحلال و جلوگیری از لخته شدن خون ، بهبود دهنده سرما خوردگی و کاهش دهنده سرفه ، پیشگیری و درمان بیماری های قلبی و عروقی ، سلامت و شادابی پوست، استخوان سازی بدن و التیام دهنده زخم و … اشاره کرد.

 


ویدیوی عملکرد دستگاه پوست کن ایزی اسلایسر

 

ایزی اسلایسر

پوست کن آناناس ایزی اسلایسر یا پوست کن ساده اناناس بهترین و راحت ترین روش پوست کنی این میوه خوشمزه و پر خاصیت است. این میوه دوست داشتنی را هرگز از سبد غذایی خود کنار نگذارید و حالا با این وسیله خوردن اناناس لذت بخش می شود.

این وسیله دارای تیغه های تیز می باشد که به راحتی میتوانید میوه را از پوست جدا نمایید.

 

وسایل داخل جعبه:

دستگاه اصلی پوست کن فلزی

دسته جدا شونده پوست کن

 

EasySlicerدستگاه برش آناناس

 

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک محصول در فروشگاه دیگر ما

 

محصول مشابه:

دستگاه برقی برش زن خانگی

خردکن نایسر دایسر

دستگاه آب انار گیری