datorin

داروی ترک اعتیاد داتورین

 

تاتوره سیاه، زنجبیل و ریوند چینی، هر بسته داتورین دارای ۳۰ عدد قرص گیاهی می باشد، ترک اعتیاد به مواد مخدر، در زمان حاملگی و شیردهی استفاده از آن مجاز نمی‌باشد.مصرف صحیح داتورین نیازهای روانی فرد در گرایش به مواد مخدر را پاسخ و پرهیز از مصرف مخدر را در وی افزایش می دهد.

داتورین چیست؟ اعتیاد به مواد مخدر اثرات تخریبی فراوانی بر بدن انسان دارد و گستردگی این اثرات، ترک و یا به عبارت بهتر درمان آن را دشوار می کند. داتورین محصولی ۱۰۰ درصد گیاهی و بدون عوارض جانبی یک جایگزین بدون وابستگی است که در صورت مصرف صحیح آن، نیازهای روانی فرد در گرایش به مواد مخدر را پاسخ و پرهیز از مصرف مخدر را در وی افزایش می دهد.
مصرف این دارو به همراه داروی همولاکس (محصول دیگر داروسازی سینافرآور) که بدن را سم زدایی می کند، موجب افزایش میزان اثرگذاری داتورین می شود. ذکر این نکته ضروری است که مصرف دارو به تنهایی کافی نیست و نیاز به مراقبتهای روانی و حمایتهای معنوی تحت هر شرایطی باید مدنظر اطرافیان قرار گیرد.توصیه می شود روزانه در طول دوره مصرف از محصولات مکمل ویتامینی نیز استفاده شود.

شکل داروئی داتورین چگونه است؟ هر بسته داتورین دارای ۳۰ عدد قرص گیاهی می باشد

داتورین از چه گیاهانی فرآوری شده است؟ تاتوره سیاه، زنجبیل و ریوند چینی

مواد موثره داتورین چه مواردی است؟ هیوسیامین، اسکوپولامین، هیوسین، زینجیبرن [II]، زینجیبرول [III]، مشتقات هیدروکسی آنتراسن

مکانیسم اثربخشی داتورین چگونه است؟ این دارو حاوی آلکالوئیدهای هیوسیامین واسکوپولامین است. دارای اثر آنتی کولینرژیک و پاراسمپاتیوتیک میباشد که بیشتر به دلیل وجود اسکوپولامین است.

موارد مصرف داتورین چیست؟ ترک اعتیاد به مواد مخدر

عوارض جانبی داتورین چه مواردی است؟ در صورت مصرف با دوز بالا می تواند عوارضی مانند اختلالات بینایی، افزایش حرارت بخاطر کاهش تعریق و یبوست ایجاد نماید

آیا مصرف در زمان حاملگی و شیردهی مجاز است؟ در زمان حاملگی و شیردهی استفاده از آن مجاز نمی‌باشد

نحوه و مقدار مصرف داتورین چگونه است؟ روزانه ۱ تا ۲ قرص و در صورت نیاز بیشتر طبق نظر پزشک مصرف شود
شرایط نگهداری داتورین چگونه است؟ درجای خشک و دور از گرما و نور نگهداری شود.

داتورین_ترک_اعتیاد

قیمت: ۳۹,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg