بستنی ساز یوناناس پرنسس

Yonanas Princess

ساخت هلند

ضمانت طلایی ۲۴ ماه پرنسس

 

YonanasPrincess282700

یک بستنی ساز و دسر ساز برای تمام فصول سال

در فصل های مختلف سال میوه های متنوعی وجود دارد که می توان با ترکیب مناسب آن ها، بستنی و دسر های خوشمزه ای را درست کرد. به ویژه در میهمانی ها و مجالس مختلف که می توان با ساخت بستنی های مناسب فصل های بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان از میهمان ها به نحو احسن پذیرایی کرد. بر سر سفره ها این دسر ها هستند که رنگ و زیبایی خاصی به سفره می بخشند. بستنی ساز ها از ابزار های مناسبی هستند که میتوانند ما را در تهیه انواع بستنی و دسر کمک کنند. ما در فروشگاه اینترنتی لردیا دستگاه بستنی ساز یوناناس پرنس Yonanas Princess رو به شما پیشنهاد می دهیم.

 

طرز استفاده از بستنی ساز یوناناس

جهت استفاده از دسر سازیوناناس پرنسس ، دستگاه را روی سطح صافی قرار دهید. یک کاسه مناسب در زیر دهانه خروجی قرار دهید. برای روشن شدن دستگاه دکمه روشن را بزنید. ترکیبی از میوه های یخ زده مورد نظر را، به ترتیب داخل دهانه بستنی ساز یوناناس ریخته و دستگاه بستنی ساز یوناناس را روشن کنید. سپس با استفاده از فشار میوه ها را به داخل بفرستید. توجه داشته باشید که بیش از دو دقیقه از دستگاه بستنی ساز یوناناس به صورت مداوم استفاده ننمایید. قطعات دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان آن ها در ماشین ظرفشویی شستشو نمود.

 

IceCreamMaker YONANAS

 

مشخصات

– قدرت: ۳۵ وات

– حجم: ۴٫۵ لیتر

– رنگ: مشکی/ نقره ای

– مناسب برای همه! برای درست کردن بستنی های کم کالری، پر فیبر و بدون لبنیات. چه پذیرایی از این بهتر!

 

توجه داشته باشید که بیش از دو دقیقه از دستگاه به صورت مداوم استفاده ننمایید. قطعات دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان آن ها در ماشین ظرفشویی شستشو نمود.

توجه داشته باشید ، این دستگاه فاقد کمپرسور است و تهیه بستنی با استفاده از میوه های یخی که قبلا در فریزر قرار داده اید انجام می شود.
با صدها دستور تهیه متنوع مناسب برای همه! برای درست کردن بستنی های کم کالری، پر فیبر و بدون لبنیات. چه پذیرایی از این بهتر!

 

بستنی ساز یوناناس

 

در زیر نحوه درست کردن دو نوع بستنی و دسر به کمک این دستگاه آموزش داده شده است:

طرز تهیه یوناناس کاکائو با دارچین

مواد مورد نیاز:

موز:  ۲ عدد ؛ پودر کاکائو:  ۲ قاشق چایخوری ؛  دارچین: نصف قاشق چایخوری

توضیحات: موزها را داخل فریزر گذاشته و یخ زده کنید.  ۱۰ دقیقه قبل از استفاده از فریزر خارج کنید. پودر کاکائو و دارچین را با هم ترکیب کنید و بر روی موزهایتان بریزید. حالا موزها را درون دستگاه فشار دهید. یوناناس بدست آمده را درون ظرف ریخته و میل کنید.

 

بستنی ساز یوناناس

 

طرز تهیه یوناناس سیب و خرما

مواد مورد نیاز

موز: ۲ عدد ؛ خرمای خشک ۶ عدد ؛ سیب: ۲ عدد خرد شده

توضیحات: میوه ها را ابتدا بشویید. سپس موز را پوست بکنید. نیازی به پوست کندن سیب نیست. هسته های خرما را در بیاورید. سپس هر سه را داخل فریزر قرار دهید تا یخ بزند. میوه ها را ۱۰ دقیقه زودتر از اجرای کار بیرون آورید تا وا برود. حالا ۱ موز ، ۳ خرما و سیب ها را نصف کرده و داخل دستگاه ریخته و فشار دهید. این کار را انقدر انجام دهید تا تمام مواد باقیمانده تمام شود.  یوناناس درون ظرف را هم بزنید تا یکنواخت شود. یوناناس سیب و خرما آماده شد. لذت ببرید.

 

 

بستنی ساز یوناناس

 

 

قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/wqPgWu