برس رنگ مو خودکار

 
برس رنگ مو تاچ بیوتی یک برس جادویی است که با دو باطری کار میکند و هیچگونه ضرری برای موهای شما ندارد.پس با خیال راحت از این برس استفاده کنید و موهای خود را به زیبایی رنگ کنید.
فقط کافی است ۲ عدد باتری قلمی را در دستگاه قرار دهید. مقدار کافی رنگ موی معمولی را درون مخزن دستگاه بریزید دستگاه را روشن کرده و همه جای مو های خود بکشید و از رنگ کردن آسان و سریع و یکدست مو ها توسط خودتان لذت ببرید.

 
برس-رنگ-مو
 
راهنمایی لازم و کاربردی برای شروع رنگ کردن مو ها :
باید بدانید که در مورد کلیه رنگ ها به خصوص رنگ های روشن و مد روز، باید رنگ آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.
به یاد داشته باشید در مورد رنگ های تیره یا پوشش دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی که موی خاکستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر)

 
brush-hair-dyeing
 
 
این برس بارها میتوانید بدون نیاز به دیگران و صرف وقت و هزینه در سالن های آرایش خانم ها مو های خود را به تنهایی رنگ نموده و پس از استفاده به راحتی شستشو داده و مجددا استفاده نمایید .
دیگر نیاری به کمک اطرافیان نخواهید داشت دستگاهی برای رنگ کردن اتوماتیک موی سر با قابلیت کارکرد با باتری لازم نیست همه موهایتان را رنگ کنید با برس رنگ مو می توانید قسمتی از موهایتان را نیز رنگ نمائید و از آن لذت ببرید قابل استفاده برای آقایان و خانمها سفارش ویژه برای آرایشگاهها و سالنهای زیبایی

 
touch-beauty-Brush
 
 

قیمت: ۳۱,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg