اکسیر گیاهان انرژی زای جوپار

مخصوص ورزشکاران

انرژی زا ، تقویت قوای جسمانی ، نوشیدنی با طبع گرم ، تشکیل شده از ۳۳ دانه گیاهی پر انرژی

 

جوپار ورزشی انرژی زا

 

جوپار جسمانی

  • انرژی زا
  • تقویت قوای جسمانی
  • نوشیدنی با طبع گرم
  • تشکیل شده از ۳۳ دانه گیاهی پر انرژی
  • دارای ضمانت مرجوعی مهرگان نیک
  • دارای مجوز از وزارت بهداشت و تاییدیه طب سنتی از سازمان غذا و دارو

جوپار مجوز بهداشت و دارو

انرژی زای جوپار جسمانی (ویژه ورزشکاران)

برای اینکه بدن انسان و تمام ارگان هایش بتوانند پر انرژی و شاداب فعالیت کند, نیاز به انواع ویتامین ها و مواد معدنی دارند. اما مسأله مهم این است که بر خلاف چربی ها, ویتامین ها و مواد معدنی قابلیت ذخیره شدن در بدن را ندارند و در نتیجه می بایست هر روز به بدن برسند. از طرفی مصرف زیاد و یا کم ویتامین ها می تواند تأثیرات سوئی نیز بر بدن وارد آورد و لذا می بایست میزان مصرف این مواد به صورت کنترل شده باشد. محصول کاملا گیاهی جوپار این مشکل را بر طرف کرده است. با مصرف روزانه یک ساشه از این محصول کلیه ویتامین ها و مواد معدنی بدن تأمین می گردد.

 

ترکیبات:مغز بادام , بذر کتان , تخم خرفه , سیاه دانه , تخم آفتاب گردان , جوز , تخم میخک , تخم گشنیز , رازیانه , قهوه تاج , بذر گل شقایق , زیره سیاه کوهی , فلفل سیاه , روناس , تخم شوید , تخم کاهو ,جو برشته , دارچین , زنجبیل , انجیرخشک , سنجد , بهار نارنج , مرزنجوش , شاهدانه

چربی کربوهیدرات کالری آهنppm پروتئین
جوپار جسمانی ۷٫۳% ۸۲% ۴۲۵ ۲۴ ۷٫۸%

 

 

 

jopar

jopar_5

 

نحوه مصرف:

هر جعبه دارای ۱۰ بسته تک نفره اکسیر گیاهان نیروزا جوپار میباشد که شما میتوانید آن را به تنهایی و یا به صورت محلول در آب جوش ویا شیر گرم میل فرمایید.

توضیحاتی در مورد جوپار:

جوپار نام منطقه ای در قسمت جنوب کرمان است که منطقه ای صد در صد کوهستانی است . این منطقه به داشتن گیاهان خاص دارویی در ارتفاعات بسیار بالا معروف است.

 

jopar_4

 

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید