استیکر (طرح دیواری) زنده یاد مرتضی پاشایی

میم مثل مرتضی . . .

 

یادبود مرتضی طراحی شد تا نقش او جز قلب ما روی دیوارهای ماهم زنده باشد. این استیکر به درخواست همراهان همیشگی و طرفداران هنرمند محبوب زنده یاد پاشایی برای عاشقان این هنرمند طراحی شده است

کاغذ دیواری مرتضی پاشایی

میم مثل مرتضی . . .

 

صدایی که تازه جان گرفته بود زود خاموش شد ، خاموش شد و صدای زمزمه هر روز طرفداران خود را پر بغض کرد .

 

یادبود مرتضی طراحی شد تا نقش او جز قلب ما روی دیوارهای ماهم زنده باشد .

 

sticker-morteza-pashaee-1

 

این استیکر به درخواست همراهان همیشگی  و طرفداران هنرمند محبوب زنده یاد پاشایی برای عاشقان این هنرمند طراحی شده است . یاد بود مرتضی پاشایی از جنس پی وی سی خودچسب ( استیکر ) ساخته شده است و قابل شستشوست . این برچسب روی هر سطح صافی مثل شیشه و آینه – کمد و چوب – و انواع دیوار می چسبد .

 

زندگینامه زنده یاد مرتضی پاشایی:

مرتضی پاشایی متولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۳  خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ ایرانی بود. مرتضی پاشایی از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی حس خاص و مبهمی داشت. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. او از سال ۱۳۸۹ با انتشار اینترنتی قطعات خود شروع به کار کرد که با قطعه یکی هست به شهرت رسید.  او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در سال ۱۳۹۱ منتشر نمود. آلبوم‌های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگر او هستند که تا پیش از درگذشتش بصورت رسمی منتشر نشده بودند. وی از آذر ۱۳۹۲ به تشخیص پزشکان به سرطان معده مبتلا گردید و در روز جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳ در ۳۰ سالگی درگذشت.

sticker-morteza-pashaee-2

محصول فوق به مدت ۷۲ ساعت پس از تحویل دارای گارانتی تست سلامت فیزیکی می باشد.

 

قیمت: ۴۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg