اسب موزیکال

اسب موزیکال

توضیحات محصول

مری گوراند موزیکال ایده ای خوب برای تزیین اتاق کودکان و نوجوانان است. دکوری جذاب و آرام بخش که گذر زمان را برایتان موزون و دل انگیز می کند .یک روز کاری خسته کننده داشته اید و کودکتان بی قرار است و گریه می کند و شما زمان زیادی برای آرام کردن دلبندتان ندارید ولی او نیاز به یک لالایی گوشنواز و دلنشین دارد، چرخ و فلک فانتزی را کوک می کنید و با صورتی خندان مقابل کودکتان قرار می دهید اسب موزیکال می چرخد و با ریتمی دل انگیز می نوازد و دلبند شما آرام می شود.
به گفته روانشناسان اشیاء متحرک توجه کودکان را جلب می کند . وقتی او گریه می کند اسبهای موزیکال می چرخند و او نگاه می کند و چرخ و فلک می نوازد و کودک گوش می دهد و این لالایی موزون و آرام بخش او را به خوابی ناز و عمیق فرو می برد.

مری گوراند موزیکال

سفر به کودکی! حتی خود شما هم از دیدن چرخ و فلک موزیکال هیجان نوستالژیکی را در درون خود احساس می کنید که به خاطرات خوب کودکی تان پرتاب می شوید و از تصور دوباره ی آن لحظات شیرین لذت می برید.

نوای دل انگیز این چرخ و فلک حسی را در درون تان بیدار می کند که توصیف ناشدنی است . چیزی در درون تان شما را صدا می زند و این تجربه شیرینی مثال نزدنی است.

چرخ و فلک فانتزی که به آن کراسل نیز می گویند در سه رنگ متنوع آبی، سفید و صورتی متناسب با انواع دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان طراحی شده است این وسیله بی نیاز از هرنوع باتری و شارژر است و به راحتی می توانید با چرخاندن پایه از آن استفاده کنید.

شیک و تک این وسیله ی خاص را برای شما که خوش سلیقه اید.

کراسل چرخ و فلک فانتزی

ویژگی های کلی

» جنس: پلاستیک

» ابعاد: ارتفاع ۱۸ سانتی متر قطر ۱۳ سانتی متر

» قابلیت پخش موزیک با کوک کردن بدون نیاز به باتری

» دارای سه رنگ صورتی ، سفید و آبی

» بدون نیاز به باتری و شارژر

قیمت: ۳۸,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg