اتو بخار دستی و مسافرتی

TOBI Steam Brush

 

اتو بخار دستی و مسافرتی

 

توضیحات محصول اتو بخار دستی:

وقت آن رسیده که با اتو های قدیمی و میز اتو خداحافظی کنید! اولین اتوی برقی در سال ۱۸۸۲ اختراع شد. باید این حقیقت را پذیرفت که در مورد روش برطرف کردن چروک لباس ها برای مدت حدود ۲۰۰ سال تغییر زیادی صورت نگرفته است.

اما اکنون با استفاده از فن آوری جدید می توان ۵ برابر سریع تر از اتو کشی معمولی چروک ها را از بین برد. همچنین می توان بوی نامطبوع لباس را نیز رفع کرد. اتوی بخار به سادگی قابل حمل بوده و طوری طراحی شده که چین و چروک لباس ها را مثل خشکشویی ها از بین می برد. خواه لباس های ارزان قیمت و خواه گرانبها ترین لباس شما باشد. فقط یکبار روی لباس حرکت دهید و آن وقت حتی کوچک ترین چین و چروکی بر روی آن ها نخواهید دید ، واقعا لذتبخش نیست ؟

این اتو بخار دستی به حدی قدرتمند است که بخار آن به راحتی از میان بالش ها عبور کرده و با برطرف کردن عوامل حساسیت زا تنفس را برای شما آسان تر و لذت بخش تر می کند.

TOBI Steam Brush

 موارد استفاده:

  » انواع لباس ، چه پارچه ای چه کتان و یا چین را به راحتی اتو کنید.

  » برای صاف کردن پرده ها ، رختخواب ها و بالش ها هم می توانید استفاده کنید.

  » اتو کردن پرده را در حالت آویزان میسر می سازد.

  » البسه و یا سایر موارد را می تواند هم در سطح صاف و هم در حالت آویزان از جالباسی اتو کند.

  » قدرت بالای بخار آب موجب صاف شدن چین و چروک ها در لباس ها می گردد.

  » صفحه نچسب آن می تواند تمام چروک ها را به خوبی صاف کند و خط اتو را در صورت نیاز بر روی پارچه انداخت.

  » برس بخار آن می تواند کثیفی ، گرد و غبار یا پرزهای اضافه را از روی لباس و یا پارچه پاک کند.

 

اتو بخار دستی

 

 

کیفیت بسیار بالای دستگاه و متعلقات:

اتو بخار دستی به حدی قدرتمند است که بخار آن به راحتی از میان بالش ها عبور کرده و با برطرف کردن عوامل حساسیت زا تنفس را برای شما آسان تر و لذت بخش تر می کند. یکی از نکات کاربردی در طراحی این اتو استفاده برای اتو پرده, ملافه، مخمل و حتی پتو و سایر سطوح پرزدار بوده که علاوه بر صاف کردن باعث رفع بو و میکروب کشی آن خواهد شد. این اتو وسیله خوبی برای استفاده در مسافرت نیز محسوب می شود.

قابلیت اتوکردن لباسهای مجلسی زنانه، کت و شلوار ، بلوزهای مخمل، استریچ، چرم، ساتن در حالت آویزان قابلیت اتو کردن لباسهای پلاستیکی ، بارانی ، کاپشن ، لباسهای ورزشی بدون هراس از سوختن یا چسبیدن قابلیت اتوکردن لباسهای مشکی و تیره بدون استفاده از پارچه محافظ جهت جلوگیری از برق افتادن لباسها و قابلیت اتو کردن مخمل، پارچه های پرزدار، پتو و …

 

اتو بخار دستی مسافرتی ایستاده

 

قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/NRojwi